Kuidas pakub AndroidPIT teile parimat sisu?

Igal laupäeval avaldame veebisaidil küsitluse. Kuna meie sisu on loodud lugejaid silmas pidades, otsustasime avada ruumi teiega vestlemiseks. Seekord palume teil märkida, mida soovite meie kodulehel näha.

Kui olete seda saiti juba mõnda aega jälginud, teate, et meie missioon on üsna lihtne: teie Android-seadmest maksimumi võtmiseks. See tähendab, et me tahame hoida teid kursis parimate seadmete, lisaseadmete ja rakendustega turul, et saaksite teha teadliku valiku.

Mida soovite AndroidPIT-is näha?

Tegelikult pole meie huvi mitte ainult aidata teil osta Play poest mobiiltelefone, lisaseadmeid või teenuseid, vaid soovime aidata teil ka oma vidinaid ja tarkvara kõige paremini ära kasutada koos oluliste näpunäidetega.

Androidpit Gadjets 4

Milliste tarvikute kohta soovite rohkem teada saada? Kuidas saab meie meeskond teid aidata? / © ANDROIDPIT

Seega on meie kommentaaride jaotis teile avatud, et väljendada oma huvi teatud nutitelefonide, tootjate ja opsüsteemide vastu, mis küll äratab teie huvi, ehkki pole Android.

Samuti tahame rohkem teada saada, milliseid lisaseadmeid soovite, et meie meeskond teie jaoks katsetaks. Samuti pidage meeles, et meie toimetajad on alati valmis nii palju kui võimalik tarkvara ja riistvaraga seotud probleemide lahendamiseks.

androidpit Uued androidimängud 44

Milline mäng motiveerib teid Play poest rakendusi alla laadima? / © ANDROIDPIT

Meil on lai rakenduste loend ja kui teil on puudunud igasugune kajastus mängude, spordi- või lugemisrakenduste kohta ja soovite seda näha ühe meie meeskonnaliikme vaatenurgast, kasutage allolevat kommentaaride jaotist.

Saidi peatoimetajana arvan, et ümarama sisu pakkumiseks on palju parem saada AndroidPIT-i kasutajate otsene arvamus. Ootan väga, kuidas saaksime lisada nutitelefonide, kaubamärkide, rakenduste ja lisaseadmete artikleid, mis teid otseselt meie igapäevaelus huvitavad. Mis te arvate, kuidas meie toimetajad saavad teid aidata?

Täname osalemast!