Ladina-Ameerika delegatsioon tutvus Magalhaga (paremini)

Ladina-Ameerika delegatsioon tutvus Magalhaga (paremini)

Tehase Magalhães tehasepaigale Matosinhosesse tuli täna visiit Ladina-Ameerika kolmeteistkümne riigi esindajate delegatsioonilt, kes oli huvitatud projektist, mis viis Portugali esimesest tsüklist pärit lastele kohandatud võrguraamatu loomiseni.

Argentina, Brasiilia, Kolumbia, Kuuba, El Salvador, Panama, Paraguay, Peruu, Dominikaani Vabariik ja Uruguay kuuluvad nende riikide hulka, kelle suursaadikud viibisid JP Sá Coutos, algatusel, mis hõlmas ka Tšiili, Ecuadori ja Mehhiko esindajate osalemist.

Visiidi ajal, mille põhirõhk oli Magalhãesi projekt, arutati selliseid teemasid nagu haridusprojektid, kogukonna ümberkujundamine hariduse kaudu või IT-arendus, ütles JP Sá Couto pressiteates.

“Toimus ideedevahetus Ladina-Ameerika turul ja delegatsiooni kĂĽlastus ettevõttesse, kus valmistati Magalha arvutit,” märgib ĂĽksikasjalik meedia.

Kuigi ettevõte osaleb juba haridusprojektides Venezuelas, Argentinas, Uruguays ja Argentinas, väljendab koostöös Casa da América Latina korraldatud algatus rahvusvahelise üldsusega, eriti Ladina-Ameerika riikide seas kasvavat huvi arvutite vastu. , kaitseb Portugali tootjat.

“Rahvusvaheline huvi meie projekti vastu suureneb. Oleme väga õnnelikud: see visiit hõlmas 13 riiki. See on kahtlemata samm edasi JP Sá Couto haridusprojekti laiendamisel ja kinnitus, et oleme õigel teel, ”ütles avalduses nimetatud JP Sá Couto direktorite nõukogu esimees Jorge Sá Couto.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi