Lightroom saab iPadis jagatud vaate tuge; Värskendatakse Adobe XD, Spark, Pixelmator Pro ja OmniFocus

Veel üks päev, rohkem rakenduste värskendusi!

Tänane uudis sisaldab kahte Adobe tarkvara (Lightroom ja XD), mis saab toetust kahele olulisele funktsioonile, eriti iPadil ja Macil, nagu näeme allpool.

Peale selle e-posti haldur Pritsima võitis uue võimaluse “Saada uuesti”, praktiline ja muidugi kasulik. Lõpuks rakendus Pixelmator Pro ja OmniFocus MacOS-i jaoks on värskendusi parandustega.

Adobe Lightroom


Rakenduse Adobe Lightroom ikoon: fototöötlus

Adobe teatas mõned uudised Lightroomi kohta iOS-is / iPadOS ja macOS-is, kuid võib-olla suurim neist on tugi Lahku minema iPadis, võimaldades kahel rakendusel kõrvuti töötada.

MacOS-is saab Lightroom failide eksportimiseks tuge DNG lisaks olemasolevatele TIFF- ja JPEG-vormingutele. Lisaks toob värskendus ka paremaid võimalusi importida pilte otse väliselt kettalt iPadi ja Maci jagatud albumeid.

Lõpuks on Lightroomi jaotistes „Õpi” ja „Leia” nĂĽĂĽd kaks veergu koos lisateabega, mis on saadaval iPhone’is ja iPadis. Kõiki Adobe rakenduste uudiseid saate vaadata ettevõtte ajaveebist.

Adobe XD

Samuti värskendati hiljuti Adobe projekti prototüüpi ja visualiseerimisrakendust MacOSi suurepärase uue funktsiooniga: tugi Hääljuhtimine.

MacOS Catalina 10.15-ga tutvustatud hääljuhtimine võimaldab teil kontrollida süsteemi toiminguid ja nendega kõne kaudu suhelda, mis on tõhus lahendus füüsilise / motoorse puudega inimestele.

Hääljuhtimine macOS-is

Lisaks toob see värskendus äriklientide töövoogudesse mitmeid parandusi ja uusi funktsioone.

Adobe XD saate alla laadida siit; selle värskendamiseks avage lihtsalt töölauarakendus Creative Cloud.

Pritsima


Splash-rakenduse ikoon - lugemismeili rakendus


Splash-rakenduse ikoon - lugemismeili rakendus

Readdle’s Sparki e-posti klienti on peaaegu kõigis Apple’i sĂĽsteemides (iOS, iPadOS, watchOS ja macOS) värskendatud mitme uue funktsiooniga, sealhulgas nendega. “Saada uuesti”.

Kirjelduse kohaselt pole ressurssidega vaja juba saadetud kirju ümber kirjutada, kui soovite neid mingil põhjusel uuesti saata: lihtsalt kaustast “Saadetud” lihtsalt “Saada uuesti”. See valik on saadaval kolme punktiga e-posti kõrval.

Alternatiiv erineb sõnumi edastamisest selle poolest, et see teine ​​meetod lisab sõnumile päise koos e-kirja algse saatja, kuupäeva ja saajaga. Selgem (kuid vähem produktiivne) oleks meilisisu kopeerimine ja kleepimine, teema uuesti täitmine ja saadetud faili uuesti sisestamine.

Lisaks on rakenduse sõelumisriba ümber kujundatud, et näidata, kui kaua kasutaja peab veel toimingu juurde tagasi pöörduma (olgu ta siis kogemata meilisõnumi saatnud või kustutanud).

Pixelmator Pro


Pixelmator Pro rakenduse ikoon

Uusimas värskenduses saab Pixelmator Pro funktsioonide täiustusi Super eraldusvõime ja Denoise. Esimene neist võimaldab suurendada pildi eraldusvõimet, hoides seda terava ja detailse; teine ​​on mürasummutustööriistad, mõlemad kasutavad pildi kohandamiseks masinõpet.

Arendaja sõnul Super eraldusvõime nüüd on parem reguleerida väga tihendatud pilte, samuti taastada pikselkujunditest nägusid ja säilitada teravaid servi. Vahepeal Denoise suureneb kaamera tugeva müra eemaldamine.

Pixelmator Pro võidab ka kaks uut Automatori aktsiat kõigi eespool nimetatud funktsioonide eest; see tähendab, et uute toimingutega on lihtsam eraldusvõimet suurendada või pildilt müra eemaldada.

Lõpuks saab rakendus tuge Pro XDR ekraan ja SF sĂĽmbol Apple’ilt, kasutatakse iOS-i liidese vektorelementide renderdamiseks.

OmniFocus


OmniFocus 3 rakenduse ikoon


OmniFocus 3 rakenduse ikoon

OmniFocuse nimekiri, ülesanded ja projektijuht saavad iOS-i ja macOS-i jaoks mitmeid täiendusi, parandusi ja uusi funktsioone, mida tasub mainida:

  • Täiustatud lohistamine: lahendati probleem, kus valiku esiletõstmine kadus pärast pika ĂĽksuste loendi lohistamist.
  • Siri: Apple’i isiklik assistent saab nĂĽĂĽd kuvada lõpetatud OmniFocuse ĂĽlesandeid täielike käskude abil, näiteks „Kuva mulle OmniFocuse abil täidetud toimingud”.
  • URL: parandas mõned probleemid omnifookuse avamisel: //.
  • Uued otseteed „Lisa ĂĽksus” ja „Lisa ĂĽlesanne”, mis ĂĽhilduvad Siri otseteedega.

MacOS-is parandati mitu viga, sealhulgas üks teatamiskeskuses ja rakenduse liideses ning teine, mis muutis ootamatult projektide sortimise järjekorda kaustadeks, muutes halduri küljeriba kaudu valikuid.

Kontrollige kõiki muudatusi vahekaardil “Värskendused” [Mac] Rakenduste pood.