Lunacloudi panus pilveteenustele on “odav” ja usaldusväärne

Pärast testimise faasi, kus mitu beetatestijat kutsuti teenust proovima, käivitas Lunacloud täna kaubanduslikult oma pilvepakkumise, mis on saadaval Suurbritannias ja Portugalis, kuid kavatseb lühikese aja jooksul jõuda ka teistesse Euroopa riikidesse.

Kasutamise lihtsuse, pakkumise elastsuse ja hinna mõiste odav nad olid António Miguel Ferreira ja Charles Nasseri kaasatud projekti taga ja seda toetas selgroo- ja andmekeskuse teenuse pakkuja Claranet.

Eesmärki konkureerida Amazoni pilveteenustega ei varjanud Lunacloudi promootorid, kes tutvustavad ametlikult homset algatust Ühendkuningriigis, kus nad ennustavad, et suurim turg saab olema lühikese aja jooksul.

„Usume, et suurepärane tehnoloogia on pilves juba saadaval, kuid lihtsuse arvelt. Nõudluse suurenemiseks peab pilv olema lihtsam, usaldusväärsem ja odavam, et saada kokkupuudet sektoritega, mis sellest pakkumisest kõige rohkem kasu saavad, ”selgitab Lunacloudi asutaja ja tegevjuht António Miguel Ferreira.

Lunacloud keskendub oma pakkumises odavatele pilvetaristu teenustele (IaaS), sihtides idufirmasid, tehnoloogiaettevõtteid, arendajaid ja tehnikakogukonda üldiselt. Hinnad on kehtestatud 1,6 senti tunnis ja teenust saab hallata väga paindlikult.

Lunacloud on integreeritud oma pakkumise pilveserveritesse, mille RAM-maht on vahemikus 512–96 GB ja 1–8 protsessorit ning mis mahutab 10–2 TB, Linuxi või Windowsi operatsioonisüsteemidega, mida kõiki saab juhtida veebi kaudu halduspaneelil või API kaudu aadressil arvuti.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees