Matemaatikaõpilased saavad tasuta digitaalse käsiraamatu

Matemaatikaõpilased saavad tasuta digitaalse käsiraamatu

Homme välja antav koolijuhend on mõeldud õpilastele matemaatika A 12. aastal ja erineb selle poolest, et see on spetsiaalselt loodud digitaalse formaadi jaoks. Tasuta juurdepääs.

Kooli matemaatika käsiraamat digitaalses vormingus, tasuta juurdepääsetav ja kasutatav. See on Coimbra ülikooli meeskonna ettepanek, mis käivitab homme projekti, mis on suunatud A matemaatika 12. kursuse üliõpilastele.

Harjutused, nõuanded eksamiteks valmistumiseks ja sellel teemal tekstide lugemine on raamatu sisu, mida nad nimetavad matemaatika A 12. aasta NiuAleph 12 – Matemaatika käsiraamatuks.

Projekt „keskendub olulistele kontseptsioonidele, annab juhiseid nende uuringute kohta ja aitab eksamiteks valmistuda, teooria ja praktika tihedas seoses. Kõiki selle projekti käsiraamatuid täiendab veebileht, kuhu sisestatakse alati uued ülesanded, abimaterjalid ja hindamistestid õpilaste töö toetamiseks “, kirjeldati üksikasjalikult pressiteates.

Kaasas on ka sellised lisandid nagu „KitTec12”, abiga graafikakalkulaatorite ja tarkvara kasutamisel ning töövihikud, mis sisaldavad ĂĽlemaailmse võimaluse 2 harjutusi kõigi peatĂĽkkide ja harjutuste jaoks – rĂĽhmitatud vastavalt hariduse hindamise bĂĽroo (GAVE) aruannetele suurte raskuste kohta. õpilased

Matemaatik Jaime Carvalho e Silva juhitud rĂĽhma eesmärk on “pakkuda õpilastele väga kasulikke tööriistu, mis, ehkki need ei asenda tavalist õppimist ja rasket tööd, saavad õpilaste poolt tegelikult lugeda ja töötada”, tsiteeris ametnik. selles avalduses.

Selle algatuse ĂĽks peamisi põhjusi on katse kriisiajal “kergendada arve õpikute ja koolitarvete ostmisel, edendades samal ajal digiraamatute kasutamist”, lisas ta.

Homseks kell 18 kavandatud ametlik esitlus toob raamatu välja ka paberväljaande, mis maksab 18,75 eurot.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes