Microsoft piirab Windows 7 tuge. Mis nĂĽĂĽd?

Nn toetus lõppes peavool kõigi Windows 7-ga varustatud arvutite jaoks. Microsofti tugiteenused, mis hõlmavad tasuta turbevärskendusi ja operatsioonisüsteemi värskendusi, pole 2009. aastal välja antud versioonide jaoks enam saadaval, kuid see ei ohusta turbeprobleemidega seotud värskendusi. turvalisus, kinnitatud 2020. aasta jaanuarini.

Kui Microsoft käivitab uue operatsioonisüsteemi, garanteerib Redmondi hiiglane tugiteenuse, mis sisaldab värskenduste väljaandmist turvavigade parandamiseks ja väikeste paranduste sisseviimist.

See viimane värskendustüüp kaob toote tavapärases elutsüklis esimesena ja Windows 7 puhul keelatakse see koos telefoniabiga alates sellest teisipäevast: kõik süsteemi funktsioonid jäävad aktiivseks, jättes alles ainult need värskendused, mis suudavad olemasolevaid funktsioone täiustada, samuti telefonitoe abi. .

Sama on juhtunud ka Windows Vistaga 2012. aasta aprillis, ehkki operatsioonisüsteemi mõlemad versioonid säilitavad turvavärskenduste tuge. Nimetatud laialdase toe piires kavandatakse turbevärskendused Windows 7-le kuni 14. jaanuarini 2020 ja Windows Vista-le 2017. aasta aprillini.

Ars Technica 2014. aasta novembris avaldatud andmed näitasid, et Windows 7 ja XP versioone kasutas endiselt ligi 60% Interneti-kasutajatest, neile järgnesid Windows 8 ja 8.1 (ligi 20%), mis ĂĽletasid sel kuul Windows XP-d. Apple’i tarkvara on tabelis neljandal kohal vähem kui 10% -ga.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi