Minge oma iPhone’i või iPod touchiga tagasi tulevikku

Filmi fänn Tagasi tulevikku meeldib neile mõlemale rakendusele. ?

Tagasi tulevikku

DeLoreani ajaringSEE DeLoreani ajaring on äratuskell / taimer ajaahelana DeLorean, täpselt nagu film. See näitab algusaega (mis on rakenduse käivitamise aeg), praegust (reaalset) ja sihtkoha aega, mille saate sisestada, mida soovite. Kui panete aja reaalajas lähedale, ärkab see plaanitud aja saabudes (rakendus peab olema selle jaoks avatud, kui sulgete, siis see ei toimi).

Mul läks aega, et aru saada, kuidas kuupäeva muuta. Tegelikult peate suurendamiseks puudutama numbri ülaosa ja vähendamiseks alumist osa. Sõna SET puudutamine avab konfiguratsioonipaneeli.

Flux kondensaatorSeda Flux kondensaator see pole midagi enamat, mitte vähem kui voolukondensaator, teadlase Doc Browni leiutatud seade, mis muudab ajas rändamise võimalikuks.

Ekraani puudutades ja seadet raputades laadib ta end selle saatmiseks möödunud kuupäevadel, kus ta jagab olulisi asju, mis sel aastal juhtusid.

DeLorean voolukondensaator Uuri välja, mis sel aastal juhtus

Loojad teevad rakenduse kirjelduse ĂĽle endiselt nalja: “Voolukondensaator nõuab 1,21 gigavatti energiat ja võib teie aku väga kiiresti tĂĽhjaks voolata“. ?

Mõlemad DeLoreani ajaring Kui palju Flux kondensaator maksumus 0,99 dollarit ja seda saab osta App Store’ist. Ăśhildub iPhone’i ja iPod touchiga.

Pidage meeles, et see rakendus on huvitav ainult neile, kellele see meeldib triloogia meeldib väga kinod, sest neil pole igapäevaelus praktilist kasutust.