Nädala parim film: ostke Luca Guadagnino itaalia draama “Call me by your name” 9,90 R $ eest!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $. Praegu valitud pealkiri on “Helistage mulle oma nimega”, Luca Guadagnino Itaalia draama.

Tutvuge treileriga:

Apple’il on filmi kohta öeldud:

Esimese armastuse avastamine on erakordne, kuid tavaliselt kaasnevad sellega ebakindlus ja küsimused. Selles itaallase Luca Guadagnino draamas käsitletakse tundelaviini tundlikul moel Elio (Timothée Chalamet) peategelasega. Teismeline, kes näeb oma maailma pea peale pööratuna, kui ta suvel armub vanemasse mehesse (Armie Hammer). James Ivory mugandus André Acimani raamatust on värskendav puhtus, mida võimendab Lombardia kaunis maastik ja näitlejate, eriti Michael Stuhlbargi esinemine Elio isana.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

SEE Nädala parim film seda tõstetakse esile selle delikaatsuse, esitusviisi, peategelaste vahelise harmoonia ja pearaamatu kohandamise viisi tõttu. Lugesin arvustusi, milles öeldi, et film lõhkus raamatu olemuse; Ma ei näe seda niimoodi, ma saan tegelikult aru, et kahe tunni jooksul ei selgitata kunagi, mida mitmeleheküljeline raamat teeb, nagu ka kujutlusvõime, mis meid lugemisest läbi viib, pole kunagi sama, sest see on ainulaadne ja individuaalne. Sellegipoolest usun, et see on peamine põhjus, miks järjestus käivitati, nimelt fännidele rohkem anda.


Helistage mulle oma nime plakatil

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?