Nintendo “raskete kätega” oma mängumuusikale pĂĽhendatud YouTube’i kanalil

YouTube’i autoriõiguste sĂĽsteem hoiab muusikasisu jätkuvalt agressiivsemalt silma peal ja paljud videomängud, mis kasutavad litsentsitud teemasid, on peaaegu kindlasti blokeeritud. YouTube’i sobitatud sisusĂĽsteem suunab tulu videotele, mis on tuvastatud loata muusikat kasutavatena, kuid autorid saavad hõlpsalt blokeerida vaated kogu maailmast või teatud piirkondadest.

Siis on aga karmim karistus, nimega Streigid, kui ohver võtab oma sisu kasutamisse tõsiselt. Sel juhul eemaldatakse YouTube’i eeskirjade kohaselt kolm streiki saanud kanalid.

Just selles viimases kontekstis jätkab Nintendo YouTube’i kanalit, mis on pĂĽhendatud eksklusiivselt oma ajaloolise kataloogi kuulsamate mängude laulude jagamisele (ja raha teenimisele), seeriast Super Mario Bros, The Legend of Zelda, The Legend of Zelda, Super Smash Bros. VG247. “Tilk vett” tekkis seetõttu, et see jagas Fire Emblem: Three Houses’i heliriba, mis ajendas Nintendot mitte ainult selles mängus lugusid blokeerima, vaid ka teistes esimese osapoole pealkirjades.

Üks kanalitest, mis nägi tema massvideoid eemaldatud, oli GilvaSunner, mis nägi kümneid teemasid blokeerituna. 342 000 tellijat omaval kanalil on videod praegu loetletud üle aasta. Kuid BrawlBRSTMs3 kanal saab maksimaalse karistuse ja suletakse, saades eksperdiks muusikaga videote üleslaadimisel 30 minuti jooksul.

Tuleb meeles pidada, et Nintendo on alati võtnud meetmeid oma intellektuaalse omandi kaitsmiseks, lubamata oma embleemiseeriaid YouTube’is monetiseerida, kuni novembri viimase kuuni, mil ta otsustas sisu välja anda, ja innustas seeläbi sisuloojaid teie mängudest videoid tootma ilma probleemideta. Autoriõigus.