Ă•petus: installige ja juurutage Samsungi ametlik Android 4.1.2 (Jelly Bean) Galaxy SII-le (GT-i9100)

Ă•petus: installige ja juurutage Samsungi ametlik Android 4.1.2 (Jelly Bean) Galaxy SII-le (GT-i9100)

Kui olete Galaxy SII ametliku Android 4.1.2 ROM-i analĂĽĂĽsi kontrollinud, on nĂĽĂĽd aeg see oma seadmesse installida …

GALAXY S II tootepilt 1

Kui olete kontrollinud operatsioonisĂĽsteemi Android 4.1.2 ametlikku ROM-i analĂĽĂĽsi Galaxy SII, on aeg see oma seadmesse installida!

Klass

Ohutuse huvides toimingut tehke ainult siis, kui seade on täielikult laetudMe ei vastuta teie seadme kahjustuste eest. Pärast kirjaõpetust läheb kõik hästi.ROM-i installimine kustutab teie nutitelefonist kõik varasemad rakendused ja seaded. Varundage olulised andmed!

Enne kustutame seadmest kõik andmed (harjutus, mida nimetatakse pühkimiseks) igasuguste probleemide vältimiseks.

Lähtestage kõik seadme andmed

1. Otsustamine oma seadmesse. Kui see on välja lĂĽlitatud, lĂĽlitage see nuppu all hoides sisse Avaleht + toide + helitugevuse suurendamine. Seade siseneb Taastumine.2. Kasutate helitugevuse nupp esiletõstetud valikute ja nuppude vahel navigeerimiseks võim suvandi valimiseks. Valige variant andmete pĂĽhkimine / tehase lähtestamine ja vajutage nuppu võim.4. Navigeerige valikute juurde Jah kustutage kõik kasutajaandmed ja vajutage võim.5. KodumenĂĽĂĽs oleva seadmega taastumine, vali “Taaskäivita sĂĽsteem nĂĽĂĽd“.

Kui teie seade on puhas, võime alustada ROM-i installiprotsessi.

Installige ROM

1. Laadige alla ja installige Samsung Kies. See programm on vajalik draiveri automaatseks installimiseks seadme taastereĹľiimis. Taaskäivitage arvuti. Laadige alla ametlik ROM – link värskendatud 04.04.13 ja Odin (1.85) – link värskendatud 04.09.2013.3. Väljavõte failid ROM.4. Väljavõte Seda Odin ja jookse nagu HALDAMINE (paremklõpsake Odinil ja valige see suvand) .5. LĂĽlitage seade välja. Pärast sulgemist lĂĽlitage see sisse, hoides all nuppe Kodu + Toide + Helitugevuse vähendamine. Seade kuvab hoiatusekraani. vajutage Helitugevuse suurendamine jätkama. Seade siseneb lae alla.6. Ăśhendage mängija arvutiga USB-kaabli abil. Märkige allolev ruut ID: KOM muutuvad kollaseks. Kui seda ei juhtu, ĂĽhendage see teise USB-porti kuni see jääb. Kinnitage valikud Ăśmberjaotamine on TĂśHISTATUD.8. klõpsake PDA ja valige fail I9100XWLS8_I9100XXLS8_I9100FOPLS3_HOME.tar.md5.9. SEE Odin näeb välja selline:

Jäädvusta

10. Klõpsake nuppu Alustama ja oodake mõni minut.

Valmis! Teie seade Samsungi ametlik Android 4.1 Jelly Bean juba töötabvalige keel Portugali – Brasiilia) esimesel käivitamisel seadistage seade vastavalt oma vajadustele ja nautige!

Juur

Root’i installimine sellesse seadmesse on väga lihtne ja kiire. Root abil saate sĂĽsteemist eemaldada kohalikud rakendused, kasutada seda reĹľiimi vajavaid rakendusi ning uurida riistvara ja tarkvara mitmel viisil.

1. Tehke seda lae alla failidest juur siin. Kopeerige fail update.zip kuni mälukaardi juur. Root on teie mälu esimene kaust, kleepige fail kohe, kui sisestate seadme kaudu seadme mällu. Otsustamine oma seadmesse. Pärast sulgemist lĂĽlitage see sisse, hoides all nuppe Kodu + Toide + Helitugevuse suurendamine. Seade siseneb Taastumine.4. Kasutate helitugevuse nupp eest Purjetama esiletõstetud valiku ja nupu vahel võim eest Valige variant.5. Valige variant rakendage värskendus väliselt salvestusruumilt ja vajutage nuppu võim.6. Navigeerige failini update.zip ja vajutage nuppu võim. Pange tähele, et juurfaili installimine on kiire. Navigeerige valikute juurde ../ ja vajutage nuppu võim. Kui seade on algses taastemenĂĽĂĽs, valige suvand “Taaskäivita sĂĽsteem nĂĽĂĽd