Kuidas printida PDF-e mobiiltelefonist | Tootlikkus

PDF-failide avamise rakendused: viis võimalust PDF-ide lugemiseks mobiilis Tootlikkus

PDF-failide avamise rakendus Android-telefonis või iPhone'is võib kasutajate elu lihtsamaks muuta. Ehkki sellised brauserid nagu Google Chrome ja rakendus iOS Files ühilduvad selle failivorminguga, pakuvad tasuta tööriistad iga päev kasulikke lisafunktsioone, näiteks võimalust dokumente korrastada, lehtedele kommentaare lisada, mobiilifotodest PDF-e teha ja isegi teksti redigeerida.

LUGEGE: mobiilne PDF-i redigeerimise rakendus: vaadake, kuidas Adobe Readerit kasutada

Ühel tuntumalt PDF-ide avamiseks mõeldud rakendusel Adobe Reader on täielik mobiiliversioon, mis võimaldab teil kiiresti dokumentidest teksti leida ja aktiveerida lihtsa lugemisrežiimi. Lisaks võivad Google Drive ja Microsoft Word olla hea lahendus nende failide avamiseks. Allpool olevas loendis kontrollige viit rakendust, et oma mobiiltelefonis PDF-e avada.

Mobiilis PDF-failide avamise rakendus on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks Foto: Rubens Achilles / TechTudoMobiilis PDF-failide avamise rakendus on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Mobiilis PDF-failide avamise rakendus on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kuulsal Adobe'i arvutilugejal on ka rakendus oma mobiiltelefonis PDF-ide lugemiseks. Tasuta Adobe Readeri pakett on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks ning see võimaldab teil avada piiramatu hulga faile, tähistada neid lemmikutega ning teha pilte ja tähiseid tekstis.

Lugejal on lihtne lugemisrežiim ja see võimaldab teil kiiresti otsida sõnu, et leida need failist, mis on kasulik allikas väga pika teksti otsimiseks. Lisaks tavapärastele lehevaatamistele on võimalik täpsustada, et rakendus kuvab korraga ainult ühte lehte, jättes ekraanipuhastusvahendid.

Adobe Readeril on PDF-fotode lugemiseks tagarakendus: Reproduo / Rodrigo FernandesAdobe Readeril on PDF-fotode lugemiseks tagarakendus: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Adobe Readeril on PDF-fotode lugemiseks tagarakendus: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Teine erinevus rakendusest on öörežiim, mis muudab lehe värvi vastupidiseks ja muudab tausta mustaks ja tähed valgeks. Negatiivne on see, et rakendus ei võimalda teil kaameraga faile skannida, see peab installima välise rakenduse Adobe Scan. Lisaks on muud funktsioonid saadaval ainult tasuliste pakettidena, näiteks dokumentide ühendamine või failide eksportimine. Tellimistasu on 38,90 R $ kuus.

Google Drive toimib rakendusena, et avada PDF-faile otse pilvest Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesGoogle Drive toimib rakendusena, et avada PDF-faile otse pilvest Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Google Drive toimib rakendusena, et avada PDF-faile otse pilvest Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Google Drive toimib ka PDF-ide avamise rakendusena. Google'i teenused avavad mis tahes tüüpi pilve salvestatud faili ja kuvavad selle telefoni täisekraanil. Rakenduse pakutavate funktsioonide hulgas on võimalik otsida sõnu, et need kiiresti tekstist leida, lisaks kommentaaride jätmisele dokumendile on võimalik märkuste sisestamiseks valida ka konkreetne asukoht lehel, mis muudab jagatud dokumentide kommentaaride tuvastamise lihtsaks. . .

Microsoft Word avab PDF-faile ainult Android-telefonides. Fotod: Reproduo / Rodrigo FernandesMicrosoft Word avab PDF-faile ainult Android-telefonides. Fotod: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Microsoft Word avab PDF-faile ainult Android-telefonides. Fotod: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Word on ka rakendusvõimalus PDF-failide avamiseks Android-telefonides. Microsofti tekstiredaktor kuvab kõik failivormingud, mis on hiljuti salvestatud teie Office'i kontole või salvestatud OneDrive'i. Lisaks dokumentide kuvamisele võimaldab Word teil sel juhul nende sisu muutmiseks tekstiks teisendada, pärast muudatuste tegemist tuleb see uus PDF-fail salvestada. Wordiga integreeritud PDF-lugeja võimaldab teil ka otsida sõnu tekstist ja jagada faile, linke või manuseid uutes e-kirjades.

Polaris Office toimib PDF-vormingus avatud fotorakendusena: Reproduo / Rodrigo FernandesPolaris Office toimib PDF-vormingus avatud fotorakendusena: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Polaris Office toimib PDF-vormingus avatud fotorakendusena: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Polaris Office on kontorirakenduste komplekt, mis võimaldab teil oma mobiiltelefonil luua teksti, arvutustabeleid ja esitlusi. See rakendus funktsioneerib ka nutitelefonides PDF-failide avamiseks, kui neid hoitakse pilveteenustes, mis ühilduvad rakendustega [nt iCloud Drive, Google Drive ja OneDrive].

Faile kuvatakse täisekraanil, mis võimaldab pilte teha, kommenteerida ja kontaktidega jagada. Failide redigeerimiseks ja muudele lisafunktsioonidele juurdepääsu saamiseks pean tellima tasulise paketi, mille hind kuus on 24,90 R $.

Polaris Office'i registreerimist saab teha Google'i konto või Facebooki mandaatide abil, kuid seda teenust on võimalik ilma sisse logimata tasuta kasutada. Üks negatiivne punkt on reklaamide liigne kuvamine, mis takistab nende kasutamist.

Apple Books võimaldab teil lugeda PDF-e iPhone'is Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesApple Books võimaldab teil lugeda PDF-e iPhone'is Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Apple Books võimaldab teil lugeda PDF-e iPhone'is Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

IPhone'i raamatulugemise rakendus võib toimida ka PDF-ide avamise rakendusena. Kasutajad saavad valida teenuse PDF-lugejana, et avada e-postiga saabunud või pilveteenustesse salvestatud dokument.

Näituse ajal on faile võimalik redigeerida looduslike iOS-i tööriistade abil, näiteks piltide ja esiletõstmiseks värviliste pliiatsitega. Valides suvandi "Kopeeri raamatusse", salvestatakse fail ikkagi Apple Books'i teeki ja kasutajad pääsevad sellele hiljem juurde nii mitu korda, kui soovite.

Kuidas tõlkida PDF-e veebis ilma midagi installimata

Kuidas tõlkida PDF-e veebis ilma midagi installimata