Poe esikülg: 5 spetsiaalse “puudutusega” nutikella, mis hoiab randme peal

Lisaks laieneb nutikellade laadimine koos ĂĽha suuremate ekraanidega, et hõlbustada kombatavate rakenduste kasutamist ja täielikku integreerimist nutitelefonidega. Põhimõtteliselt on need kaks nutikellade peamist kasutust? Hallake sporditreeninguid ja olge kursis mobiilses terminalis toimuvaga … Aga kuidas valida õige mudel vastavalt meie profiilile?

Mida uues nutikellas otsida

Eelkõige on autonoomia küsimus, millega tuleb tegeleda, nagu nägime. Kuid ka siin peame arvestama vidina kasutustüübiga ja muutuma mõistvaks. Kui kavatsete nutikella kasutada nii, nagu oleks see lihtne kell ja soovite saada nutitelefonilt ainult teateid, võib aku tõhusalt vastu pidada mitu nädalat.

Kuid kui nende kasutamine on intensiivsem, sealhulgas samad teated, mis pärinevad Bluetoothi ​​sidumisest, mõned töötavad aktiivse GPS-i, püsivalt aktiivsete pulsiandurite ja näiteks virtuaalsete abistajatega toimivate häälega suhtlemisega, on parem tunnistada, et mis mudelis autonoomia väheneb. ühtlane.

On palju mudeleid (ja kaubamärke), mis pakuvad oma nutikellade klassikalisemaid versioone kõrvuti spordiekvivalentidega. Sõltuvalt kasutustüübist, millega nutikella varustate, valige kõige sobivam versioon. Kuid pidage meeles, et mõnikord võivad need kaks versiooni sisaldada erinevaid funktsioone (ja hindu) või mitte.

Teisalt määrab nutikella valiku muidugi ka Androidi või iOS-i nutitelefoni omamise fakt. See ei ole siduv, kuid soovitatav, kuna rakenduste, funktsioonide ja telefoni ja kella vahelise üldise suhtluse integreerimine toimub lihtsamalt ja sujuvamalt. Eriti Google Weari liidesega.

Lõpuks pakume nõu, eriti kui kavatsete nutikella osta Interneti kaudu: proovige enne ostu kinnitamist leida viis selle proovimiseks. Seda seetõttu, et mugavuse küsimus on oluline: paljud kasutajad leiavad, et pärast mitmepäevast kasutamist ei sobi nutikell randmele isegi esteetika ja ergonoomika mõttes.

Ja siinkohal on oluline ka käevõru. Õhem randmeosa ei pruugi sobida ja olla mugav. Enne valimist analüüsige hoolikalt kõiki funktsioone, samuti neid, mida te kasutate või ei kasuta. Selle analüüsi abil saate säästa mitu eurot.