Portugal Telecomil on juba 100 miljonit abonenti

Portugal Telecom teatas hiljuti, et on jõudnud 100 miljoni abonendini, mis on osa tema strateegilisest eesmärgist ja mida toetavad nii siseriiklike kaubamärkide, eriti Meo, TMN ja SAPO, kui ka rahvusvaheliste tütarettevõtete kasv.

Portugali operaator rõhutas Portugali väärtpaberituru komisjonile (CMVM) tehtud avalduses, et «selle eesmärgi täitmise taga oli MEO, TMN ja SAPO kindel tulemus, tehes ettepanekuid andmete esitamiseks väga erinevate väärtuste kohta. , televisioon, mobiilsus ja juurdepääs kõige uuenduslikumale sisule kõikjal ja kõigi terminalide kaudu ning samuti oma rahvusvaheliste varade suurendamiseks ».

Konvergentsi ja mitme platvormiga teenuste kättesaadavuse strateegia MEO-l, TMN-il ja SAPO-l riigi territooriumil ning rahvusvaheliste tütarettevõtete kasv võimaldavad jätkata arvude kasvu kõigis geograafilistes piirkondades, kus ettevõte asub.

Portugal Telecom on oma äritegevust laiendanud, kuid Zeinal Bava tõi tehnoloogia- ja innovatsioonikonverentsil välja, et PT-st saab üha enam tehnoloogiaettevõte, mitte telekommunikatsioonioperaator. Selle panuse tulemus pärineb sellel investorite konverentsil, kus PT demonstreeris mitmeid lahendusi ja käivitas Cloud PT, mis on olnud saadaval alates 10. detsembrist.

Ettevõtte investeeringuid innovatsiooni ja arendustegevusse (R&D) tunnustas hiljuti ka Euroopa Komisjon, kuuludes selles valdkonnas, Euroopas ja maailmas enim investeerinud ettevõtete hulka.

PT on Euroopas enim investeeritud teadus- ja arendustegevuse operaator, olles maailma edetabelis kuues. 2011. aastal investeerib ettevõte 219 miljonit eurot, mis võrdub 3,6% -ga tema käibest.

Abonentide arvu osas registreeriti Portugali kolmanda kvartali raamatupidamise aruande viimastel andmetel rekordilised 507 000 abonenti fikseeritud võrgus ja 7 386 tuhat mobiilsidevõrku. Meol oli sel ajal 1200 tuhat tellijat.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees

Toimetuse märkus: uudiseid on täiendatud lisateabega.