[promoção] Langetame piiratud aja jooksul oma iThingi ajakirja tellimishinda

Ajakiri IThing oktoober

Esimest korda pärast eelmise aasta sĂĽĂĽdistuse esitamist langetame selle poole võrra tellimishind Ajakiri IThing, meie igakuine digitaalne ajakiri, mis kajastab Apple’i maailma teemasid ja kurioosumeid. See reklaam kestab ainult ĂĽhe kuu ja me selgitame allpool, miks me seda tegime.

Sel kuul lükkasime edasi 16. numbri ilmumise (oktoober) ja see ei meeldinud meile, kui see juhtus. Me teame, et see ei meeldinud teile ka siis, kui hilinemine oli pikk, ja meil on selle pärast kurb.

Muidugi ei olnud viivituse põhjus meie hooletusest või huvitamatusest; me armastame seda ajakirja ja võime uhkusega pakkuda oma lugejatele midagi muud. Ja meil on plaan seda 2015. aastal edasi arendada (ĂĽllatus, ĂĽllatus). Probleem on selles, et viimased kaks kuud on olnud ĂĽsna tihedad. IPhone’i, iPadi, Apple Payi, Apple Watchi turule toomise kajastus … Näete, et siin meie ajaveebis on meil suurem arv postitusi, lisaks kĂĽlastuste ja uudiste arv, mis mõjutab ajakirja kaudselt. Ja kummaline on see, et alles nĂĽĂĽd saame aru, et eelmisel aastal (oktoobrinumbris) oli viivitus sama, võib-olla mõjutas sama uudiste ja väljaannete laviin. Varem jagas Apple uusi tooteid kogu aasta vältel (iPad märtsis, iPhone juunis ja iPod septembris), kuid selle uue poliitikaga, mis toob kõik aasta uudised kokku vaid 40 päevaga (september ja oktoober), oleme me pean jooksma palju rohkem, et teid kõiki uudistega kursis hoida.

Uus oktoobri väljaanne juba eetris (vat), kuid otsustasime selle viivituse oma klientidele hĂĽvitada: järgmine arve, novembris, tuleb väiksem. Liitumistasud algavadnatuke“kuni”peaaegu kõik(Alates 1,99 dollarist kuni 0,99 dollarini). Seetõttu on meie kliendid kursis, kuid maksavad vähem. ?

Hinnad on ajutised ja kestavad ainult ühe kuu, seega saavad sellest kasu kõik kliendid, olenemata arve sulgemispäevast. 1. detsembril normaliseerusid hinnad, sest peame katma ajakirja igakuised kulud. Kui tellimuste arv pole kahekordistunud, pole põhjust mitte muuta hindu kõigile kättesaadavamaks.

Oh, ja me otsime disainerit, kes aitaks meid ajakirjade koostamisel. Kui teil on hea skeemitamine (väga hea) ja olete huvitatud, saatke meile meilisõnum. ?

16. väljaanne


IPhone’ile, iPod touchile ja iPadile

Hind: 2,99 dollarit (või vähem, tellimusega)

LAE ALLA