Rakendus muudab teie sugu ja muudab teid meheks või naiseks; Vaadake, kuidas kasutada FaceAppi on funktsioon fotode soo muutmiseks, mis võib mõne sekundi jooksul muuta naise pildi meheks (ja vastupidi). Juuste ja habeme sisestamise või eemaldamise mõju ilma kasutajata …

FaceAppil on funktsioon fotode soo muutmiseks, mis võib mõne sekundi jooksul muuta naise pildi meessoost (ja vastupidi). Efekt on juuste ja habeme sisestamine või eemaldamine, ilma et kasutaja peaks pilti pärast muutma.

AppGeek näitab, kui lihtne on tulemusi muundada ja lõbutseda, jagades tulemusi oma sõpradega Instagramis, Facebookis, TikTokis või kus iganes soovite.

Allpool samm-sammult toimimiseks peate oma Android-nutitelefoni või iPhone’i alla laadima rakenduse FaceApp.

1. Avage FaceApp ja puudutage seda Lubama võimaldada rakendusel juurdepääsu oma pildigaleriile;

2. Kui soovite kohe pilti teha, avage see Tuba. Kui eelistate kasutada galeriis olevat pilti, valige Foto. See programm filtreerib teie fotod automaatselt ja kuvab ainult selfisid;

3. Pärast foto tegemist või muudetava valimist valige vahekaart Toimetaja, tule sisse Žanr;

Faceapp

4. Puudutage nĂĽĂĽd oma vastassoost. Automaatselt teostab rakendus teisenduse;

5. Kui tulemus teile meeldib, avage see Taotlema;

6. Soovi korral saate piltidele rakendada muud tüüpi filtreid, nagu vananemine, taustamuutused, reguleerimised nagu kontrastsus ja küllastus. Kui olete redigeerimise lõpetanud, avage see Päästma, ekraani ülaosas paremal;

Faceapp

7. Pilt on salvestatud. Kui soovite tulemust sotsiaalvõrgustikes jagada, valige soovitud ikoon;

8. Samuti on võimalus luua montaaž oma pildiga mehe ja naisena kõrvuti. Selleks avage Enne ja pärast;

9. Seejärel puudutage Päästma galeriisse salvestamiseks või jagamiseks suhtlusvõrgustiku valimiseks.

Rohkem Ĺľanrit muutvaid rakendusi

Peale FaceAppi on ka teisi rakendusi, mis lubavad muuta kasutajate fotod vastupidisteks žanriteks. Oleme loetlenud ka teisi häid tasuta võimalusi, mis muudavad inimesed meesteks või naisteks erineval viisil.

1. Snapchatis

snapchat

Snapchat on liitreaalsuse filtrite pioneer ja pakub konkreetseid võimalusi sooliseks muutmiseks. Kasutamiseks peab teil olema sotsiaalse võrgustiku konto.

Seejärel libistage My Twini filtri leidmiseks lihtsalt sõrm, sobitage oma nägu kaadrisse ja filmige või tehke filmi. Tulemusi saab avaldada platvormil või salvestada telefoni ja jagada teistes rakendustes.

2. Näo muutja 2

Näo muutja 2

Näovahetaja 2 võimaldab teil soos muuta, kombineerides oma pilte vastassoo piltidega. Selleks on võimalik kasutada fotot mobiiligaleriist või mõnda rakenduses saadaolevat pilti.

Tulemused on ebareaalsed ega paku kohandamisvõimalusi. Seetõttu on see rakendus hea valik kõigile, kes soovivad midagi naljakat, et oma sõpru naerma ajada.

  • Näo muutja 2 (tasuta, rakendusesiseste ostudega): Android

3. MSQRD

MSQRD

MSQRD on veel üks rakendus, millel on liitreaalsuse filtrid, mis võimaldavad teil fotosid või videoid reaalajas pildistada. Kuigi see ei paku konkreetseid funktsioone sooliseks muutmiseks, on naistel mitu vuntsi- ja habemevalikut.

Kogemus on sama, mis Facebooki lugudes ja Facebook Messengeri vestlustes. See rakendus osteti sotsiaalvõrgustike kaudu ja tehnoloogiat hakati kasutama ettevõtte platvormil.

4. MixBooth

segatud

MixBooth töötab sarnaselt Face Changer 2-ga. Kasutajad peavad lisama ainult oma foto ja näitama neile, kus on nende silmad, nina ja lõug. Seejärel saate lisada teiste inimeste pilte või kasutada rakenduses juba saadaolevaid pilte.

Rakendus ühendab kaks fotot automaatselt ja ei paku redigeerimisvalikuid. Tulemused ei pruugi olla kõige realistlikumad, kuid on piisavalt armsad.

  • MixBooth (tasuta, rakendusesiseste ostudega): Android | iOS

AppGeek soovitab:

Taysa Coelho

Ajakirjanik on lõpetanud UFRJ, ta on kirjutanud tehnoloogiast seitse aastat. Carioca elab praegu Portugalis, riigis, mille ta lapsendas. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratonisarju teha. Instagram on teie lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid just WhatsApp säästab teid Brasiilias elavate kaotamisest.