Samsung Galaxy S10: kuulujutud, kinnitused ja kõik, mis puudutab valiku uut tippu

Kinnitamise järel osutavad kuulujutud seadmele, millel on tippversiooni jaoks 5000 mAh aku, et kompenseerida 5G-tehnoloogia suurt tarbimist. Muide, isegi aku osas võib olla versioone 3100, 3500 ja 4000 mAh. Räägitud on ka WiFi 6 toest, mis pakub traadita laadimise ümberpööramise võimalust, mis on võimeline teie Galaxy Budsi laadima, mida tuntakse ka reaalsusena.

Teave ekraanil tuttava “kĂĽhvli” kohta, mida Samsung nimetab Infinity-O-ks, on see alternatiiv “lõpmatu” vaatamiskogemuse pakkumisele ja ilmus koos eelmise aasta detsembris turule tulnud Samsung A8-ga. . Kuid S10-liinil võib mudelist olenevalt olla ĂĽks või kaks läätsekujulist auku, et mahutada ĂĽhte või kahte läätsed. Tundub, et tootja on seda disaini isegi hinnanud, kes on pĂĽĂĽdnud kaamera ĂĽmber olevaid piksleid animeerida, näiteks aktiivsena pisikest helendavat rõngast.

Uue põlvkonna kogu tehnoloogiaseadme hind on samuti olnud kuulujuttude küsimus, kuid ka kõrgete väärtuste kinnitamise korral vaieldav. Algtaseme mudelid võivad RAM-i ja andmesalvestuse kaudu maksta vahemikus 650-750 dollarit. Väärtus on kooskõlas teiste tootjate tippmudelitega. Kataloogi sirvides võib aga kõige kallim mudel tõusta S10 Plus versioonis kuni 1500 dollarini 12 GB RAM-i ja 1 TB salvestusruumiga, võttes arvesse hiljuti esitletud nutitelefoni esimese sellise mälumahuga mälu.

Teine kuulsus, suure usaldusväärsusega, on Samsung Blockchaini KeyStore’i funktsionaalsus, mis annab S10-le võimaluse seadistada krĂĽptoraha rahakotiks. Pildil on Ethereumi toe konfigureerimise ekraan, kuid lõpuks toetatakse ka teisi virtuaalvaluutasid, näiteks BitCoin ja ERC20.

Spetsifikatsioonide osas osutavad kuulujutud Qualcommi (Ameerika Ühendriikides müüdavate versioonide jaoks) ja Exynose protsessorite kasutamisele teistes piirkondades. Uus Snapdragon 855 kiip võib olla varustatud ka tippklassi mudeliga, mis on taas 5G ideed õhutanud.

Lõpuks võiks Samsung tutvustada ka uut liidest nimega OneUI, et asendada varasem Androidi jaoks mõeldud Samsungi kogemus. Liides on beetaversioonis olnud alates Galaxy 9-st ja seda saab tutvustada ka S10-s.

Kuulujutte on olnud palju ja loomulikult saab traditsiooni järgides enamik neist kinnitust homme. Ja kui te seda ei usu, vaadake videot koos telereklaamidega, mis ilmuvad enne saadet. Pidage nüüd meeles, milliseid saladusi tootja DJ eesotsas hoiab. SAPO TEK on kohal ja kavatseb nende avaldamise ajal teavet värskendada.