Samsung tähistab Apple’i turule toomist uue protsessiga

Samsung esitas eile Apple’i vastu uue hagi. Põhjus on see, et meie konkurendid on meid harjunud: patendi rikkumine. Seekord olid sĂĽĂĽdistused suunatud ainult kahele konkureerivale seadmele – iPhone 4S ja iPad 2.

Kaalul on kolm patenti, kirjutas rahvusvaheline ajakirjandus, ja Souli eesmärk on uus kohtuasi, mis on esitatud ringkonnakohtus, kuid teistest sõltumatult esitatud ka Korea pealinnas 2011. aasta aprillis.

“See kohtuasi on sõltumatu Apple’i vastu 2011. aastal Soulis algatatud menetlustest seoses mobiilsidestandarditega seotud patendirikkumistega,” selgitas ettevõte erimeedia viidatud avalduses.

Uus kohtuasi puudutab kasulike patente, mis on seotud andmete esitamise viisi, kasutajaliidese ja tekstsõnumitega.

“Samsung säilitab jätkuvalt intellektuaalomandi õigused ja investeerib innovatsiooni, et tagada mobiilsidetööstuse jätkuv kasv,” ĂĽtles kaubamärk.

Idee “aktsepteerida” Apple’i teadet koos uudisega kohtus konkurendi vastu algatatud kohtuasjast ei ole samuti midagi uut, pärast seda, kui Samsung lubas septembris peagi turule jõudmiseks iPhone 5 (mis on ju iPhone 4S) kohtusse kaevata. Seetõttu on raske eirata tõsiasja, et Samsung otsustas eile uue kohtuasja välja kuulutada, kui kõik pilgud on suunatud Apple’i poolt päeva lõpuks kavandatud esitlusele.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes