SAPO TeK võistluse 20 aasta 20 auhind: võida Google Chromecast ultra-hobid

Veel üks nädal lõpeb SAPO TeK hobiauhinna auhind. Tähistame koos oma lugejatega saidi 20. aastapäeva, pakkumistega kuni 11. märtsini, sealhulgas TP-Link Tapo C200 kaamera, nutitelefon TCL Plex ja kaks uRage mängude lisa. Kuni selle ajani ei kao auhinnad ja uudised!

Selle reedene auhind on ultra Google Chromecast ja selle pakkumise võitmiseks peate vastama kolmele küsimusele, millest üks on selles viktoriinis nimetatud auhinna küsimus. SAPO TeK kohta on endiselt küsimusi ja peate ka endale võtma "jahimehe" koodi rolli, otsima vihjeid, mis viivad teid artiklitesse, kus on pilte koodidega, mida peate kasutama hobile vastamisel.

Sellel viktoriinil osalemise tähtaeg lõpeb teisipäeval, 3. märtsil, kuid saate siiski vastata eelmise küsimustiku küsimustele. Iga päev on selle algatuse jaoks uued väljakutsed SAPO TeK 20 aastat 20 auhinda. Pange tähele, et kõige püsivamate jaoks võib olla üllatusi!

Osale j!

Kuidas saan võistlustel osaleda?

Nagu need määrused selgitavad, koosneb SAPO TeK 20-aastase 20 auhinnavõistlus igapäevastest matšidest, mille lõpptähtajaks finaalviktoriinil osalemine on näidatud 10. märtsil 2020 kell 11.59.

Väljakutse on lihtne: vastake kolmele küsimusele õigesti. Olge valmis SAPO TeK ja selle auhindade kohta küsima, viimane väljakutse on auhinna "jaht", mis on peidetud saidi uudiste hulgas. Sellele algatusele järgnesid mitu selle sektori suurt kaubamärki.

Iga päev korraldatakse viktoriinid või erinevad mängud, mis on aktiivsed viis päeva, kusjuures auhinnad selguvad ainult päeval. Iga kasutaja saab osaleda nii palju kui nad tahavad, kuid võistluste ajal saavad nad võita auhindu (isegi kui nad mängivad mitu viktoriini / mängu kogu aasta vältel). Pange aga tähele, et kuritahtlikuks peetavad tegevused, mis püüavad harrastuse reegleid ja entusiasmi painutada, saavad karistada.

Auhinnad on saadaval ainult tööpäeviti, et arvestada "20 aastat 20 auhinda", kuid nädalavahetustel toimub tehnoloogiaga seotud küsimusi ja mänge.

Erinevate viktoriinide / mängude võitjaid arvestatakse kuni kümme tööpäeva pärast küsimustiku toimumise päeva ja nendega võetakse e-posti teel ühendust juhenditega auhindade saamiseks. Kui nad ei vasta e-kirjadele viie tööpäeva jooksul, antakse auhinnad järgmisele klassifikatsioonile ning kui loosimine toimub, võidab parimate tulemustega kasutaja ja varem osalenud osaleja.

Ă•nne

Sel kuul tähistame SAPO TeKi 20 ​​aasta möödumist. Lisateave https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos