Pengisi daya USB-C yang seharusnya datang dengan iPhone berikutnya

Seal, jah: uutel iPhone’idel võib olla ka Lightning to USB-C kaabel ja kiire laadimise toega adapter

Kuigi iPhone 8, 8 Plus ja X saavad kiirlaadimise võlu ära kasutada, on sellised kingitused kättesaadavad ainult tarbijatele, kes soovivad neile kulutada rohkem kui mõistlik summa – eriti Brasiilias. Seda seetõttu, et algne kaabel ja seadme laadija ei sobi selle ĂĽlesande täitmiseks ning selleks peate investeerima USB-C jaoks mõeldud Lightning-kaablisse ja 29W pistikuadapterisse; see ost Brasiilias maksab RN 448… vähemalt.

(Või saate seda eelarvet veidi suurendada ja 9 800 R $ eest osta MacBook, mis on vähemalt karbis oleva laadijaga. Võib-olla tasuvam.)?

Fakt on: kui need Hiina sotsiaalvõrgustikus Weibo ilmunud kuulujutud vastavad tõele, ei pea tulevased iPhone’i omanikud enam nende lisakulude pärast muretsema, kui tahavad oma seadmeid kiiresti laadida. AnonĂĽĂĽmsed allikad ĂĽtlevad veebisaidil, et 2018. aasta iPhone’i rida on karbis Piksekaabel USB-C-le, asendades USB-A jaoks tavapärase välgu, ja a 18W pistikuadapter, toide, mis võimaldab juba seadme kiiret laadimist.

USB-C laadija, mis peaks kaasas olema järgmise iPhone'iga

Kuigi allikatest pole selle uue adapteri tehnilisest kavandist kaugemale jõutud, on kuulujuttudel mõtet: juba pikka aega juhtisid kasutajad ja tehnikaajakirjandus Apple’i täielikku jama iPhone’i ĂĽhildumatute kaablitega tarnimisel. enamik nende praegu mĂĽĂĽgil olevatest arvutitest; USB-C kaablile ĂĽleminek meelitab kindlasti rohkem kasutajate kaebusi näiteks vana kool aga loomulikult ei taju seda keegi praktilisest vaatenurgast. Ja see toob ka kiiret laadimist.

Võib-olla on see hea kompromiss 3,5 mm adapteri võimaliku kadumise korvamiseks? Ütleb ainult rahva hääl.

MacRumorsi kaudu