Sony panustab Portugali turu vallutamiseks oma uue Xperia koosseisu peale

Veebruaris registreeris Sony oma mobiiltelefonioperatsioonid Euroopas, tehes pärast Ericssoni ostmist soolodebüüdi teha koostööd mida mõlemad ettevõtted hoidsid mitu aastat. Sony Mobile Portugali turundusjuht João Seabra tunnistab, et tema eesmärk on saavutada juhtpositsioon segmendis, kus ettevõte kohal on, ehkki seda eesmärki ei pruugi sel aastal saavutada.

“Oleme mobiilsideturul neljandal positsioonil, kuigi Sony on keskklassi segmendist lahkunud,” ĂĽtles JoĂŁo Seabra TeK-le GfK andmete põhjal. Turundusjuht lisas ka, et “kliendid tundsid suurt soovi kaubamärgi ja Sony ainulaadse tehnoloogia ja sisupakkumise järele, mis seda koos”.

Rahvusvahelisel tasandil on Ericssoni aktsiate omandamine vaid üks muudatustest, mida Sony on oma äris erinevates valdkondades teinud, João Seabra garanteeritud ümberkorraldamine, mis toob klientidele tohutut kasu, eriti seoses erinevate ettevõtete asjatundlikkuse parema kasutamisega, alates sisust. fototehnoloogia, pildikvaliteet ja side erinevate elektroonikaseadmete vahel.

Portugali turul on Sony Mobile’i strateegia tugevdada osalust operaatorikanalil, mis moodustab umbes 85% mĂĽĂĽgist. Sellegipoolest soovib kaubamärk jätkuvalt olla kohal suuremate tasuta seadmetega jaemĂĽĂĽjate juures, kus ta tunnistab, et potentsiaal on suur, mitte mahu, vaid väärtuse poolest.

Toodete müügi ristumine telerite, arvutite ja muude tarbeelektroonikaseadmete ning nutitelefonide vahel on ka ettevõtte plaanides, mis on loonud Portugali turule uhiuue esimese mudeli Sony Xperia S ning valmistub lähinädalatel turule tooma Xperia P ja U, hinnaga umbes 480 ja 290 eurot.

Pildi nimi

Kõigil neil terminalidel on lisaks Androidi kasutuskogemuse isikupärastamisele kahetuumalised protsessorid, suure jõudlusega kaamerad ja täiustatud funktsioonid, millesse ettevõte investeerib märkimisväärselt kasutatavuse ja isikupärastamise parandamisse.

“Meie visioon läheb kaugemale tehnoloogiast ja nutitelefonist endast”, meenutas JoĂŁo Seabra, lisades, et sel aastal kavatseb ettevõte turule tuua mitu integreerituma kogemuse jaoks hädavajalikku elementi, nimelt PlayStation Sotore, Video Unlimited ja Music Unlimited, samuti 5 salvestusruumi pakkuvad pilveteenused. GB failide, veebis PlayMemoriesi salvestamiseks.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees

Toimetuse märkus: parandus tehti Sony Mobile’i turundusjuhi nimel Portugalis ja Xperia P ja U soovitatud jaehind.