Tasulise televisiooni abonentide arv kasvas Portugalis ja ZONi abonentides 6,3%

Tasulise televisiooni abonentide arv kasvas Portugalis ja ZONi abonentides 6,3%

Televisiooni abonentteenused kasvasid Portugali 2012. aasta neljandas kvartalis eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 6,3%. Ăśldiselt on tasuliste televisiooniteenuste abonente 3,12 miljonit, mis on ka suurem – 0,5% – võrreldes eelmise aasta kolmanda kvartaliga.

Kiudoptiliste kanalite kaudu levitatud pakkumised aitasid kõige rohkem registreeritud kasvu ajavahemikus 2012. aasta oktoobrist detsembrini, kui see kogus 23 tuhat uut abonenti, mis on positiivne areng 6,2% võrreldes aasta eelmise kolme kuuga. Samuti kasvas aasta lõpus üldkasutatava telefonivõrgu kaudu levitatavate televisiooniteenuste abonentide arv, kokku 0,8 protsendipunkti.

Seevastu kaabeltelevisiooni ja satelliidi kaudu levitatav tasuline televisioon langes vastavalt 0,2% ja 1,6%. Vaatamata langusele on kaabel endiselt populaarseim levitamisteenus, mis moodustab riigi turul 46,6% kõigist abonentidest, võrreldes 21,1% -ga satelliidi kaudu tagatud teenustest. Kõige vähem levitatavad režiimid on üldkasutatavad telefonivõrgud 19,6% ja kiudoptilised 12,6%.

Kiudainete osas on madalad kasutusmäärad seotud turustusmudeli turule sisenemisega ja teiste pakkumistega seotud kõrgete hindadega.

50,2% abonentidega ZON oli ettevõte, kellel oli abonenditelevisiooni turult suurim osa, järgnesid PT 39,2% ja Cabovisão 7,8%. Kuid nagu kajastub järgmises tabelis, on ZON ja Cabovisão viimastel kuudel turuosa kaotanud, samal ajal kui Portugal Telecom sai abonente:

Pildi nimi

Ligikaudu 2,28 miljoni tasulise televisiooni abonendi pakkumine on integreeritud teenusepakettidesse, mis enamikul juhtudel – 57% – vastavad kolmikmängu pakettidele, millel on ka Interneti ja telefoni kättesaadavus.

Pildi nimi

Anacom avaldas avalduses ka, et “pärast selle teenuse kliendikontseptsiooniga hõlmatud kategooriate uuesti analĂĽĂĽsimist” ei kaalunud avaldatud aruanne raamatupidamist “vabariiklaste valitsuse, kohaliku omavalitsuse, ANACOMi ja ZONi vahel allkirjastatud protokolli alusel osutatavate teenuste ĂĽle. Cabo Açoreana TV ja Cabo Madeirense TV ZON “.

Kirjutage märkmeid: muudeti lõiku, milles viidati tasulise televisiooni operaatoritele, et tugevdada ideed, et kõnealused kvoodid on mõeldud kogu tasulise televisiooni turule, mitte ainult kiudtelevisioon

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi