contador gratis Skip to content

Töökohad: vaadake kĂŒmmet tasuta vĂ”imalust töö leidmiseks

Viis saiti portfellide loomiseks

Tasuta töökohad, nÀiteks Jobs ja LinkedIn, vÔimaldavad teil tööd leida kodust lahkumata ja raha kulutamata. Need saidid reklaamivad vÔimalusi, nÔustuvad elulookirjeldustega ja vahendavad kontakte tööandjate ja kandidaatide vahel. Selleks tÀitke lihtsalt registreerimine, kinnitage registreerimine e-posti teel ja tÀiustage oma professionaalset profiili. Lisaks pakuvad enamus nendest platvormidest ka protsessi hÔlbustavaid tööriistu, nÀiteks töökoha mÀrguanded, karjÀÀri edendamise kursused ja teenuste tellimise vÔimalused, mis suurendavad Ôppekava nÀhtavust.

LOE: Kuus tehnoloogiat, mis lubavad paroole muuta; Kontrollima

Enne saidil registreerimise alustamist tasub mainida, et on oluline oma CV-d alati vĂ€rskendada ja luua professionaalne profiil, mis on kooskĂ”las teie kogemustega ja selge eesmĂ€rgiga. Enne avaldamist kasutage ka hĂ€id fotosid ja vaadake need kĂ”ik ĂŒle. Teine nĂ€punĂ€ide on valida mĂ€rksĂ”nad, mis muudavad ettevĂ”tja otsingufiltrit. Selleks saate otsida oma erialal kĂ”ige sagedamini kasutatavaid termineid. Tööpakkumiste leidmiseks vaadake allolevat loendit kĂŒmne tasuta saidi kohta.

1/11 Loendis on kĂŒmme tasuta saiti vabade töökohtade leidmiseks – Foto: Disclosures / Creative Commons

Loendis on kĂŒmme tasuta saiti vabade töökohtade leidmiseks – Foto: Disclosure / Creative Commons

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo vÔrdlus

Üheks erinevuseks on UOL.com-is asjaolu, et enamik ettevĂ”tteid teevad testid platvormil ise kĂ€ttesaadavaks, nĂ€iteks teadmised portugali, inglise keeles, muu hulgas loogiline arutluskĂ€ik. Saidil on ka isiksuse test, mida tavaliselt taotlevad registreeritud ettevĂ”tted, ja praegu tegutseb sĂŒsteemis ĂŒle kolme tuhande ettevĂ”tte. Lisaks veebiversioonile saate teenuserakendusi alla laadida ka Google Playst vĂ”i App Store’ist.

2/11 Vaga on ĂŒks traditsioonilisemaid töökohti, mis eksisteerivad ĂŒle 20 aasta – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Vabad töökohad on ĂŒks traditsioonilisemaid töökohti, kus on kohal ĂŒle 20 aasta – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

LinkedIn on maailma suurim professionaalne vĂ”rk, millel on ĂŒle 600 miljoni kasutaja. Seda saiti kasutavad suuremad kaubamĂ€rgid talentide kaevandamiseks. VĂ”rgu tellijad saavad jĂ€lgida eri riikide ettevĂ”tteid ja spetsialiste ning neil on veel ruumi artiklite kirjutamiseks. Premium versioonis, mida saab kuu aja jooksul tasuta testida, on kandidaatidel juurdepÀÀs kursustele, millel on sertifikaadid mitmes valdkonnas. Sellel suhtlusvĂ”rgustikul, mis on saadaval veebi- ja rakenduseversioonides Android-telefonidele, iPhone’ile (iOS), on ka Google Chrome’i laiendus.

3 11-st LinkedIn on suhtlusvĂ”rgustik, mis aitab teil tööd leida – Foto: Disclosure / LinkedIn

LinkedIn on suhtlusvĂ”rgustik, mis aitab teil leida töökohti – Foto: Disclosure / LinkedIn

Üks uuemaid töökuulutusplatvorme Goowit (goowit.com) on pĂ€lvinud hĂŒĂŒdnime “Tinder of Work” tĂ€nu oma tajutavale funktsioonile tööandja ja kandidaadi vahelise “matĆĄina”. 2019. aastal loodud projekt kasutab spetsialistide kĂ€itumis- ja oskuste profiilide kaardistamiseks selliseid ressursse nagu People Analytics ja tehisintellekt. Veebisait pakub ka Ă”pperada, mis nĂ€itab kandidaatidele, mida tuleb parandada.

4-l 11-st Goowitil on Facebooki ja LinkedIniga sarnased funktsioonid – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Goowitil on sarnased funktsioonid nagu Facebookil ja LinkedInil – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Varem tuntud kui Sine, Brasiilia veebisaidil (www.trabalhabrasil.com.br) on rohkem kui miljon vaba töökohta, mis on jaotatud mitmesse Brasiilia osariiki. Platvorm on vĂ€ga intuitiivne ja hĂ”lpsasti kasutatav: kui leiate huvitava töö, edastage CV CV-le. Igas reklaamis on ka valik “Aita sĂ”pra”, mis vĂ”imaldab teil sama pesa kellelegi teisele saata. Teine huvitav teenus on riigi erinevate palkade keskmine uuring erinevate funktsioonide jaoks.

5 veebipĂ”hisest kuulutusest 11 hoiavad kandidaate ja tööandjaid ĂŒhenduses – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

VeebipĂ”hised töökuulutused ĂŒhendavad kandidaate ja tööandjaid – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Google’ist inspireerituna toimib Jooble (www.jooble.org) koondajana, kes kogub vabu töökohti ĂŒhe konkreetse kandidaadiprofiili lingina, kuid reklaamitakse teisel saidil. Huvipakkuva koha valimisel suunatakse kandidaat algsele kuulutusele. Selle tööriista puuduseks on see, et osa leitud vabadest kohtadest on saadaval tasulistel saitidel.

6 11-st Jooble töötab 71 riigis – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Jooble töötab 71 riigis – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

TĂ”epoolest (www.indeed.com.br) on ka tööde koguja, mille baasis on ĂŒle 150 tuhande jĂ€tkamise, filtreerides töökohti vastavalt ametiprofiilidele ja vĂ”imalike hĂ€irete kohta. Huvitav funktsioon on see, et platvorm kogub teavet ametikohtade keskmise palga saamiseks ettevĂ”tte ja tegevusala jĂ€rgi.

7 operatsiooni 11-st on sarnased Jooble’iga – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Operatsioon on tĂ”epoolest sarnane Jooble’iga – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Emprega Brasil (emprabrasil.mte.gov.br) on tööjĂ”uministeeriumi veebiplatvorm, mis pakub vabade kohtade panka vastavalt kandidaatide profiilidele ja ametialastele eesmĂ€rkidele. Sellel veebisaidil pakutakse selliseid teenuseid nagu töötuskindlustus, palgafondihĂŒvitised ja digitaalsed töökaardid. JuurdepÀÀsu saamiseks peate registreerimise lĂ”petama oma isikuandmetega ja looma parooli. SeejĂ€rel minge lihtsalt töötajate piirkonda ja postitage jĂ€tkamisvalik “Professionaalne profiil”. Kui soovite kandideerida sĂŒsteemi vabadele kohtadele, siis lihtsalt nĂ€idake ĂŒles huvi ja ajastage oma valikuprotsess. Sellel tööriistal on ka Kaaludes juurdepÀÀsetavus.

8/11 Brasiilia Emprega Inscription pakub juurdepÀÀsu ka mĂ”nele kasulikule teabele, mis muudab töötajate elu lihtsamaks – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Brasiilia Emprega kiri annab juurdepÀÀsu ka mĂ”nele kasulikule teabele, mis hĂ”lbustab töötajate elu – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Infojobs (www.infojobs.com.br) on veebisait, mis on tegutsenud alates 2004. aastast ja millel on tĂ€na registreeritud 26 miljonit kandidaati. Platvorm koondab vabade kohtade arvu mitmest Brasiilia osariigist ja vĂ”imaldab otsida vastavalt erialadele, linnadele ja piirkondadele. Õppekava on tööandjatele nĂ€htav piiranguteta. Saidil on ka kaks ajaveebi, mis pakuvad isikupĂ€rastatud sisu kandidaatidele ja tööandjatele ning rakendusi Android-telefonidele.

9-st 11-st infojobist 25 riigis – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Infojobs on esindatud 25 riigis – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Lahedamas keeles loodi Trampos (trampos.co) 2008. aastal, et aidata side- ja infotehnoloogia spetsialistidel tööturule naasta. Veebisaidil on loetletud ĂŒle kuue tuhande ettevĂ”tte, sealhulgas idufirmad, agentuurid, tootjad, e-kaubandus ja suured ettevĂ”tted. Prime’i tellimus annab teile mitmeid eeliseid, nĂ€iteks vabade kohtade vaatamine enne nende avaldamist, akadeemia kursuste allahindlused (Trampose veebikursuse platvorm) ja 45 tasuta Canva tellimuse pĂ€eva.

11 11 trammist on tĂ€ielikult suunatud side- ja IT-inimestele – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Trampod on tĂ€ielikult suunatud side- ja IT-inimestele – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

GĂŒmnaasiumi-, tehnika- ja ĂŒlikoolitudengite jaoks on CIEE (EttevĂ”tte-kooli integratsioonikeskus – portal.ciee.org.br) hea valik praktikakohtade leidmiseks. Selle portaali ĂŒks tipphetki on vakantsed riigiasutused. Huvitatud isikud peavad registreeruma veebisaidil, mis teavitab e-posti vĂ”i telefoni teel ĂŒksikasju valikuprotsessi kohta, mis on igale Ă”pilasele vastavalt tema profiilile kĂ€ttesaadav. Registreerimine annab teile Ă”iguse ka Ă”ppekava tĂ€iustamiseks sooritada kĂ€itumisprofiilide teste ja salvestada videoid.

11 11st CIEE on Ă”pilastele klassika praktikakohtade otsimisel – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

CIEE on klassika Ă”pilastele praktikat otsides – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Kuidas teada saada, kas pood on usaldusvÀÀrne? Arvamus TechTudo foorumi kohta

Piirang Instagramis: kĂŒsimused ja vastused uute funktsioonide kohta

Piirang Instagramis: kĂŒsimused ja vastused uute funktsioonide kohta