Töökohad: vaadake kümmet tasuta võimalust töö leidmiseks

Tasuta töökohad, näiteks Jobs ja LinkedIn, võimaldavad teil tööd leida kodust lahkumata ja raha kulutamata. Need saidid reklaamivad võimalusi, nõustuvad elulookirjeldustega ja vahendavad kontakte tööandjate ja kandidaatide vahel. Selleks täitke lihtsalt registreerimine, kinnitage registreerimine e-posti teel ja täiustage oma professionaalset profiili. Lisaks pakuvad enamus nendest platvormidest ka protsessi hõlbustavaid tööriistu, näiteks töökoha märguanded, karjääri edendamise kursused ja teenuste tellimise võimalused, mis suurendavad õppekava nähtavust.

LOE: Kuus tehnoloogiat, mis lubavad paroole muuta; Kontrollima

Enne saidil registreerimise alustamist tasub mainida, et on oluline oma CV-d alati värskendada ja luua professionaalne profiil, mis on kooskõlas teie kogemustega ja selge eesmärgiga. Enne avaldamist kasutage ka häid fotosid ja vaadake need kõik üle. Teine näpunäide on valida märksõnad, mis muudavad ettevõtja otsingufiltrit. Selleks saate otsida oma erialal kõige sagedamini kasutatavaid termineid. Tööpakkumiste leidmiseks vaadake allolevat loendit kümne tasuta saidi kohta.

1/11 Loendis on kĂĽmme tasuta saiti vabade töökohtade leidmiseks – Foto: Disclosures / Creative Commons

Loendis on kĂĽmme tasuta saiti vabade töökohtade leidmiseks – Foto: Disclosure / Creative Commons

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Ăśheks erinevuseks on UOL.com-is asjaolu, et enamik ettevõtteid teevad testid platvormil ise kättesaadavaks, näiteks teadmised portugali, inglise keeles, muu hulgas loogiline arutluskäik. Saidil on ka isiksuse test, mida tavaliselt taotlevad registreeritud ettevõtted, ja praegu tegutseb sĂĽsteemis ĂĽle kolme tuhande ettevõtte. Lisaks veebiversioonile saate teenuserakendusi alla laadida ka Google Playst või App Store’ist.

2/11 Vaga on ĂĽks traditsioonilisemaid töökohti, mis eksisteerivad ĂĽle 20 aasta – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Vabad töökohad on ĂĽks traditsioonilisemaid töökohti, kus on kohal ĂĽle 20 aasta – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

LinkedIn on maailma suurim professionaalne võrk, millel on ĂĽle 600 miljoni kasutaja. Seda saiti kasutavad suuremad kaubamärgid talentide kaevandamiseks. Võrgu tellijad saavad jälgida eri riikide ettevõtteid ja spetsialiste ning neil on veel ruumi artiklite kirjutamiseks. Premium versioonis, mida saab kuu aja jooksul tasuta testida, on kandidaatidel juurdepääs kursustele, millel on sertifikaadid mitmes valdkonnas. Sellel suhtlusvõrgustikul, mis on saadaval veebi- ja rakenduseversioonides Android-telefonidele, iPhone’ile (iOS), on ka Google Chrome’i laiendus.

3 11-st LinkedIn on suhtlusvõrgustik, mis aitab teil tööd leida – Foto: Disclosure / LinkedIn

LinkedIn on suhtlusvõrgustik, mis aitab teil leida töökohti – Foto: Disclosure / LinkedIn

Üks uuemaid töökuulutusplatvorme Goowit (goowit.com) on pälvinud hüüdnime “Tinder of Work” tänu oma tajutavale funktsioonile tööandja ja kandidaadi vahelise “matšina”. 2019. aastal loodud projekt kasutab spetsialistide käitumis- ja oskuste profiilide kaardistamiseks selliseid ressursse nagu People Analytics ja tehisintellekt. Veebisait pakub ka õpperada, mis näitab kandidaatidele, mida tuleb parandada.

4-l 11-st Goowitil on Facebooki ja LinkedIniga sarnased funktsioonid – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Goowitil on sarnased funktsioonid nagu Facebookil ja LinkedInil – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Varem tuntud kui Sine, Brasiilia veebisaidil (www.trabalhabrasil.com.br) on rohkem kui miljon vaba töökohta, mis on jaotatud mitmesse Brasiilia osariiki. Platvorm on väga intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav: kui leiate huvitava töö, edastage CV CV-le. Igas reklaamis on ka valik “Aita sõpra”, mis võimaldab teil sama pesa kellelegi teisele saata. Teine huvitav teenus on riigi erinevate palkade keskmine uuring erinevate funktsioonide jaoks.

5 veebipõhisest kuulutusest 11 hoiavad kandidaate ja tööandjaid ĂĽhenduses – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Veebipõhised töökuulutused ĂĽhendavad kandidaate ja tööandjaid – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Google’ist inspireerituna toimib Jooble (www.jooble.org) koondajana, kes kogub vabu töökohti ĂĽhe konkreetse kandidaadiprofiili lingina, kuid reklaamitakse teisel saidil. Huvipakkuva koha valimisel suunatakse kandidaat algsele kuulutusele. Selle tööriista puuduseks on see, et osa leitud vabadest kohtadest on saadaval tasulistel saitidel.

6 11-st Jooble töötab 71 riigis – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Jooble töötab 71 riigis – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Tõepoolest (www.indeed.com.br) on ka tööde koguja, mille baasis on üle 150 tuhande jätkamise, filtreerides töökohti vastavalt ametiprofiilidele ja võimalike häirete kohta. Huvitav funktsioon on see, et platvorm kogub teavet ametikohtade keskmise palga saamiseks ettevõtte ja tegevusala järgi.

7 operatsiooni 11-st on sarnased Jooble’iga – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Operatsioon on tõepoolest sarnane Jooble’iga – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Emprega Brasil (emprabrasil.mte.gov.br) on tööjõuministeeriumi veebiplatvorm, mis pakub vabade kohtade panka vastavalt kandidaatide profiilidele ja ametialastele eesmärkidele. Sellel veebisaidil pakutakse selliseid teenuseid nagu töötuskindlustus, palgafondihĂĽvitised ja digitaalsed töökaardid. Juurdepääsu saamiseks peate registreerimise lõpetama oma isikuandmetega ja looma parooli. Seejärel minge lihtsalt töötajate piirkonda ja postitage jätkamisvalik “Professionaalne profiil”. Kui soovite kandideerida sĂĽsteemi vabadele kohtadele, siis lihtsalt näidake ĂĽles huvi ja ajastage oma valikuprotsess. Sellel tööriistal on ka Kaaludes juurdepääsetavus.

8/11 Brasiilia Emprega Inscription pakub juurdepääsu ka mõnele kasulikule teabele, mis muudab töötajate elu lihtsamaks – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Brasiilia Emprega kiri annab juurdepääsu ka mõnele kasulikule teabele, mis hõlbustab töötajate elu – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Infojobs (www.infojobs.com.br) on veebisait, mis on tegutsenud alates 2004. aastast ja millel on täna registreeritud 26 miljonit kandidaati. Platvorm koondab vabade kohtade arvu mitmest Brasiilia osariigist ja võimaldab otsida vastavalt erialadele, linnadele ja piirkondadele. Õppekava on tööandjatele nähtav piiranguteta. Saidil on ka kaks ajaveebi, mis pakuvad isikupärastatud sisu kandidaatidele ja tööandjatele ning rakendusi Android-telefonidele.

9-st 11-st infojobist 25 riigis – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Infojobs on esindatud 25 riigis – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Lahedamas keeles loodi Trampos (trampos.co) 2008. aastal, et aidata side- ja infotehnoloogia spetsialistidel tööturule naasta. Veebisaidil on loetletud ĂĽle kuue tuhande ettevõtte, sealhulgas idufirmad, agentuurid, tootjad, e-kaubandus ja suured ettevõtted. Prime’i tellimus annab teile mitmeid eeliseid, näiteks vabade kohtade vaatamine enne nende avaldamist, akadeemia kursuste allahindlused (Trampose veebikursuse platvorm) ja 45 tasuta Canva tellimuse päeva.

11 11 trammist on täielikult suunatud side- ja IT-inimestele – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Trampod on täielikult suunatud side- ja IT-inimestele – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

GĂĽmnaasiumi-, tehnika- ja ĂĽlikoolitudengite jaoks on CIEE (Ettevõtte-kooli integratsioonikeskus – portal.ciee.org.br) hea valik praktikakohtade leidmiseks. Selle portaali ĂĽks tipphetki on vakantsed riigiasutused. Huvitatud isikud peavad registreeruma veebisaidil, mis teavitab e-posti või telefoni teel ĂĽksikasju valikuprotsessi kohta, mis on igale õpilasele vastavalt tema profiilile kättesaadav. Registreerimine annab teile õiguse ka õppekava täiustamiseks sooritada käitumisprofiilide teste ja salvestada videoid.

11 11st CIEE on õpilastele klassika praktikakohtade otsimisel – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

CIEE on klassika õpilastele praktikat otsides – Foto: Reproduction / Barbara Ablas

Kuidas teada saada, kas pood on usaldusväärne? Arvamus TechTudo foorumi kohta

Piirang Instagramis: kĂĽsimused ja vastused uute funktsioonide kohta

Piirang Instagramis: kĂĽsimused ja vastused uute funktsioonide kohta