Toughbook 55: Panasonic toob turule uue modulaarse sülearvuti ärisektorile

Panasonic tõi hiljuti välja uue Toughbook 55. See seade on loodud modulaarse disaini põhjal, mis võimaldab meil komponente välja vahetada või lisada.

Arvutitega lansseeriti ka lisapakett, mis võis sülearvutisse, graafikakaardile, sõrmejäljelugejale ja salvestuskettale lisada rohkem porte. Rahvusvaheline ajakirjandus kirjutas, et neid oli lihtne kokku panna, hõlbustades sellega kasutaja käsitsitööd. RAM ja klaviatuur on ka vahetatavad.

Selle modulaarse disaini üks eelis on arvuti enda autonoomia. Kuna see ühendab kahte eemaldatavat patareid, saab ühe neist hõlpsasti uue vastu vahetada, et pikendada masina autonoomiat, ilma et peaksite seda välja lülitama. Pidage meeles, et arvutid on välja töötatud ärisegmenti silmas pidades, see on hea viis tagada, et arvutid ei lülitu välja isegi siis, kui on vaja selles valdkonnas töötada.

See on esimene Panasonic Toughbook, millel on 8. põlvkonna Intel Core i5 ja i7 protsessorid, USB-C, HDMI 2.0 ja Bluetooth 5.0. Ekraan on puutetundlik ja jõuab 1000 niti heleduseni. RAM kuni 64 GB ja sisemälu võib olla kuni 2 TB.

tek toughbook 55 “data-title =” tek toughbook 55 – Toughbook 55: Panasonic toob turule uue mooduliseadmega ärisektori – SAPO Tek “> Tek toughbook 55

Toughbook 55 baashind on 2099 dollarit ja see on nüüd saadaval. Kuid moodulite hinnad pole tehnoloogiaga edasi arenenud. Pange tähele, et see pole tavaline sülearvuti, seega ei tohiks see tavatarbijale tegelikult meeldida. Selle asemel loodab Panasonic, et suudab veenda äriturgu, pakkudes järjepidevat lahendust, mis suudab töötada ka äärmuslikes tingimustes.