Twitter iPadile saab uue liidese kahes veerus; Instagrami ja Adobe Capture’i värskendatakse

Ăśhel päeval on App Store’is veel ĂĽks komplekt olulisi värskendusi! Vaatame?

Twitter iPadile


Twitteri rakenduse ikoon

Trompetiheli: pärast seda, kui aastaid kasutati sama liidest nagu iPhone ja kasutamata ruumi, Internetti Twitter iPadile lõpuks sai spetsiaalselt suuremate tahvelarvutite ekraanide jaoks mõeldud vannipoe.

Twitter iPadile

Rakenduse uues versioonis on liides jagatud kaks veergu. Suurim sisaldab põhisisu (näiteks teie ajaskaala või kasutajaprofiil), teisesed veerud aga kontekstipõhist sisu – näiteks praegused enim räägitud teemad või inimeste soovitused, mida järgida. Lisaks on tööriistariba viidud alt kĂĽljele.

Uus Twitter iPadile on praegu kogu maailmas App Store’is saadaval; kui see pole teie jaoks saabunud, oodake mõni päev ja proovige uuesti – levik on ju eemaldatud.

Instagram


Instagrami rakenduse ikoon

Vahepeal kuulutas Mark Zuckerbergi foto- ja videovõrgustik kuulsale midagi uut Lugu: nüüd on võimalik mitme fotoga kollaaže ajutisele siseplatvormile postitada.

Tehke poos. Ja muud poosid. Ja veel, paigutusega saate teha ja jagada mitu fotot Lugu – uued ja loomingulised viisid enda väljendamiseks. Kontrollima!

Selleks lihtsalt juurdepääs “Paigutus” Alates Lugu, valige oma lemmik kujundus ja tehke / valige pilt, mis komponeerib teie postituse. Seejärel saate kohandada kõike tavapärasel viisil (kleebiste, muusika, teksti ja muu, mida soovite) ja postitada oma loomingu oma sõpradele.

Sellega kooskõlas on ka võrk teatanud, et laiendab oma faktikontrolli võimalusi kogu maailmas – varem oli see saadaval ainult Ameerika Ăśhendriikides. Instagram töötab koos 45 faktikontrolli ametiga postituste analĂĽĂĽsimiseks ja nende väljatoomiseks, mis võivad sisaldada vale- või valeandmeid võltsuudised; sarnaselt Facebookile ei kontrolli võrk poliitikute ega poliitiliselt seotud inimeste postitusi.

Adobe Capture


Rakenduse Adobe Capture ikoon: loominguline kaamera

Lõpuks võimaldab Adobe hõivamisrakendus nĂĽĂĽd seda toota värvikas vektor iPhone’is ja iPadis – lihtsalt avage rakendus ja lĂĽlitage mustvalgelt värvilisele. Redigeerimispaneel võimaldab teil alasid lõigata, kustutada, joonistada ja täita, vähendada kujundite värvi; Samuti saate oma vektorkujude eelvaadet enne nende Creative Cloudi teeki salvestamist.

Lisaks võimaldab uus funktsioon joonistada mustreid otse oma kogu vektorkujunditest. Seejärel saab mustreid kasutada Photoshopis ja Illustratoris.