Unustage nutikellad, tootja populariseerib seadmeid, mida saab kanda selliste vidinatega

Computexi ei tehta mitte ainult ASUS-i uuest Zenfone 3 teadaandest. Qualcomm on lansseerinud uue protsessori spetsiaalsetes spordikäevõrudes kasutamiseks. Hea uudis on see, et selle uue riistvaraga on teil odavamad võimalused seadmetele, mida saab kasutada riigi jaemüügis.

Pärast Snapdragon Wear 2100 * väljakuulutamist veebruaris on nüüd ühe suurima nutitelefoni kiipide tootja käes kord see odavam CPU-versioon turule viia. Snapdragon Wear 1100 töötati välja eesmärgiga kasutada seda sellistes seadmetes nagu fitness-käevõrud, mis on hõlpsamini juurdepääsetavad ja pakuvad väiksema suurusega pikemat akukestvust.

Kandatavate toodete populariseerimine ei toimu mitte seetõttu, et nutikad kellad on kallid, vaid igapäevaseks eluks vajalikud väikesed lahendused

Snapdragon Wear 1100 omab 3G- ja 4G-ühendust, Wi-Fi, Bluetooth 4.2 ning võimalust häälkäsklusi vastu võtta.

Qualcommi idee on julgustada tootjaid kasutama odavamaid komponente, et vähendada kantavate seadmete valmistamise kulusid ja muuta sellised vidinad lõpptarbijale odavamaks: teie ise. Seda CPU-d ei kasutata nutikellades nagu Moto 360 või LG Watch Urbane, vaid see võib levitada tuntumaid fitness-käevõrusid, näiteks Mi Bands, või nutikaid kõrvaklappe ja isegi jälgijaid, mida kasutatakse lastel, vanematel või isegi loomadel lemmikloom.

WeBanzi lindi jälgijaVäike, lihtne ja funktsionaalne see WeBandz / WeBandz tracker

Üks ettevõte, kes töötab Qualcommiga seadme populariseerimiseks, on Miamis asuv WeBandz. Seda väikest seadet saab kasutada käevõruna, teie seljakoti (vargad vihkavad seda uut asja) või koera kaelarihma saab kinnitada ja saate teada oma lapse, koera või eseme asukoha. Ehkki see seade on väike, näitab see, et meil on kasutatavate seadmete tööstuses siiski rohkem võimalusi.

Vaadates WeBandzist Qualcommi ja tööstuse investeeringuid seadmesse, mida saab niimoodi kasutada, tean üha enam, et kantavate toodete populariseerimine ei tulene kallitest nutikellastest, vaid väikesest lahendusest igapäevaeluks. Ja sina


* Snapdragon Wear 2100 on kiip, mis on 30% väiksem kui Snapdragon 400, ja see tarbib 25% vähem energiat; omab väikest WiFi energiatarbimist ja Bluetooth-antenne ning 4G-modemit ja selle kasutamist, mis on pühendatud nutikellade valmistamisele.

(tagsToTranslate) Qualcommi protsessor kantavate toodete jaoks (t) 2016. aasta computex (t) fitness-käevõru populariseerimiseks