Apple võib viienda põlvkonna iPad mini turule tuua 2019. aastal

Uue iPad mini lekkinud skeem “kinnitab” seda vaikselt

Uudised surmast iPad mini See oli märgatavalt liialdatud ja kui hakkasid ilmuma esimesed kuulujutud Apple’i väikseima tahvelarvuti võimalikust värskendamisest, spekuleerisid paljud selle ĂĽle, mida Apple teeks, et seade tagasi tõmbuks. Noh, vastus on: ilmselt mitte palju.

Idee, et uuel iPad mini on sisemiste komponentide vaikiv värskendamine ilma suuremate muudatusteta, on hästi ventileeritud; Täna, @OnLeaks – tuntud oma töökindluse tõttu lekete ja usaldusväärsete allikate juures Apple’is, “kinnitab” skeemide ja prognoosidega renderdama tulevased seadmed.

SEE Lekk ta ei jaganud pilte, kuid ta ütles, et kui skeemid oleksid õigustatud (mida ta ei saaks 100% kinnitada), oleksid muudatused ülisalajased.

Sain just väidetava CAD 5 iPad mini. Kui see oleks tõsi (ma ei saa seda kindlalt kinnitada), ei oleks meil (nagu spekuleeritud) tõesti mingeid väliseid disainimuudatusi (välja arvatud mikrofon, mis on ĂĽle tagumise pinna keskele viidud). LĂĽhidalt, meil on lihtsalt spetsiifiline värskendus …

Uudised võivad valmistada pettumust neile, kes ootavad uut iPad mini, mille disain ja funktsioonid meenutavad uut iPad Pro’d, kuid see on mõistlik: tundub, et Apple soovib valmistada toodet võimalikult väikeste kuludega, et meelitada õpilasi, koole ja lastepublikut. Seetõttu pole algtaseme tootel suuri muudatusi ja kalleid komponente mõtet tuua.

Praegu on veel oodata, kas Apple kuulutab märtsiüritusel välja uue iPad mini või esitatakse seda isegi pressiteadetega väga hoolikalt.

MacRumorsi kaudu