Uued AirPodid on teel?  Kõrvaklappide varu hakkab kaduma

Uued AirPodid on teel? Kõrvaklappide varu hakkab kaduma

Siiski uus AirPodid ilmub 25. päeval (Apple’i järgmine erisĂĽndmus) või mitte? Mõni panustab jah; teised usuvad, et uue põlvkonna traadita peakomplekte näeme alles teisel poolel. Kuid nĂĽĂĽd on tekkinud uued juhtpositsioonid – ja Apple on need pakkunud.

Kui proovite nĂĽĂĽd aksessuaari Apple Brasiilia veebisaidil osta, näete, et AirPodsi saadetised on hinnanguliselt 5-7 tööpäeva – see on midagi väga ebatavalist aastat tagasi turule toodud toote jaoks, mille tootmine oli pikka aega reguleeritud. .

Mõnes riigis (näiteks Ameerika Ăśhendriikides) seda stsenaariumi korratakse, kuid hĂĽpe näib olevat Ăśhendkuningriigis (riik, mis on varem andnud vihjeid uute Apple’i toodete saabumise kohta).

Seal on AirPodide eeldatav tarneaeg 21. – 25. Märts. Ja võttes arvesse, et 25. päeval toimub meil eriline sĂĽndmus … näete, mida ma mõtlen. ?

AirPodid Suurbritannias

Pole harvad juhtumid, kus Apple toob üritusel uue toote lavale ja kuulutab selle kohest kättesaadavust; teisest küljest jõudsid paljud käivitused lõpuks reedel turule pärast kuulujuttud sündmuste stsenaariumi, uued kõrvaklapid saabusid 29. märtsil.

25., 29. … olenemata kuupäevast näib, et „AirPods 2” saabub peagi; funktsioonid, mis kuuluvad teise põlvkonda, pole siiani teada – peamised panused on: “Hei seal, Siri” tugi, võimalik mĂĽrasummutus, uued materjalid, millel on parem haarduvus ja uus must värv, ning ĂĽliaktiivse laadimisega aku – kiire.

Kirglik?

iHelp BR kaudu