Waze alustab sõiduteenust üle Brasiilia

Täna elame kahe suure linnalise liikumishäirega: üks on maksumus kütuse ja auto hooldus liikumiseks ning teised on suurepärased sõidukite arv esinevad suurtes linnades, mis veavad ainult ühte reisijat, täidavad teid ja põhjustavad liiklusummikuid. Neile, kellel pole autot, kuid kes sõidavad ühistranspordiga, peavad nad taluma järjekordi, hilinemisi ja sageli ülerahvastatust.

Hea lahendus selleks on kasutada rohkem jalakäija, kus samas kohas käivad inimesed jagavad autosid ja kulutusi, suurendades seeläbi liiklust ja säästes siiski raha. Ja see on täpselt uue Waze teenuse Autokool.


See kuulutati välja teisipäeval (21), teenus hakkab kogu riigis tegutsema alates sellest kolmapäevast (22). Selle abil saate kohtuda inimestega, kes lähevad sinuga samasse kohta, et saaksite nõustuda sama autoga sõitma.

Erinevalt UberPool, juht pole professionaalne, lihtsalt tavaline kasutaja, kes soovib jagada oma kulutusi teiste samas kohas käivate inimestega. See teenus on väga sarnane olemasolevaga BlaBlaCar, selle erinevusega, et viimane on mõeldud linnadevaheliseks reisimiseks, samas kui Waze Carpool on suunatud linna enda kolijatele.

As turvalisus See on midagi, mis puudutab paljusid inimesi, Waze’i meeskond annab igale kasutajale hulga teavet, näiteks Facebooki lehe, e-posti ja kinnitatud telefoni. Profiili, hinnangute ja isikupärastatud filtrite, näiteks samasooliste autojuhtide või töökaaslaste põhjal valite autojuhi. Kõigi ĂĽlesanne on andmeid analĂĽĂĽsida ja hinnata, kas nad saavad neid usaldada.

Kitty eest tasumine toimub rakenduse kaudu krediitkaardiga. Hinnad määrab autosõitja, kuid need võivad varieeruda vahemikus R $ 4 kuni R $ 25. Esimestel nädalatel on kõigi sõitude soodushind 2 R $, olenemata marsruudist.

Neile, kes soovivad autosõitu pakkuda, saate kasutada populaarset Waze’i rakendust. Kui teete autosõitu kellegi teise autos, peate kasutama mõnda muud konkreetset rakendust.

Waze Carpool Waze Carpool

Väljaspool Brasiiliat on Waze Carpoolile juurdepääs Californias, Massachusettsis, Texases, Washingtonis, Nevadas, Illinoisis ja Iisraelis.