contador gratis Saltar al contenido

WhatsAppi pime režiim: viga toob kasutajale oodatud funktsiooni

WhatsApp Beta on blokeerinud konto märguanded ja kuvab pimedas režiimis signaali

LOE: Aasta parim rakendus: vaadake 2019. aasta TechTudo auhinna võitjaid

Teemad, tuntud ka kuipime režiim“, See on väljatöötamisel, kuid tal pole ametlikku kuupäeva, et jõuda Androidi või iPhone’i (iOS) WhatsAppi. See funktsioon on viimastel kuudel populaarseks saanud ja jõudnud mitmete tuntud rakendusteni, nagu rivaalid Telegram, aga ka Instagram, Messenger ja YouTube.

Üks ühes WhatsAppi pime režiim aktiveeritakse Androidi beetaversiooni veaga – Foto: Paulo Alves / TechTudo

WhatsAppi pime režiim aktiveeritakse Androidi beetaversiooniga – foto: Paulo Alves / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Kuidas WhatsAppis pimedat režiimi aktiveerida?

WhatsAppi pimedaks muutmiseks peab teil olema Android 10-ga ühilduv nutitelefon ja telefoni peab olema installitud Messengeri prooviversioon. Mitmed kasutajad on väljendanud edu vea aktiveerimisel erinevate WhatsApp Beta versioonidega. Kuid nagu veebisait näitab TechRadar, vead on vastuolulised ega pruugi alati ilmuda.

Kui nõuded on täidetud, aktiveerige Android 10. tumerežiim. Kohandusi saab teha menüüs Seaded> Ekraan. Seejärel saatke või võtke vastu WhatsAppis YouTube’i videoid. Ujuki aktiveerimiseks sõnumil klõpsates tuleb ajutiselt kuvada ööteema.

Mis on WhatsAppis pime režiim?

Sarnaselt teiste rakendustega töötab WhatsApp välja pimedat režiimi, mis muudab rakenduse Androidile ja iPhone’ile (iOS) mustal ja hallil taustal, nagu näitab spetsiaalne veebisait. WABetaInfo. Sotsiaalvõrgustike kasutajate poolt väga soovitud teema hõlbustab telefoni öist kasutamist, vähendades ekraanile valguse eraldumist, ning lubab säästa akut OLED-ekraanidega ja muude sarnaste seadmetega.

Teemad peaksid jõudma ka iPhone’i kasutajateni, kolme erineva värvivalikuga. See funktsioon on nüüd saadaval populaarsetes rakendustes nagu Chrome, Google Maps ja isegi Facebooki test.

Öine režiim WhatsAppis: teadke, kuidas seda arvutis kasutada

Öine režiim WhatsAppis: teadke, kuidas seda arvutis kasutada