Homsest ostetud arvutite eest maksab Windows 8 15 eurot

Windows 8 ilmub 26. oktoobril

On teada, millal uus Windows välja antakse: 26. oktoober. Kuupäev kuulutati välja eile hilja Ameerika Ăśhendriikides (neljapäeva hommikul Portugalis) Microsofti iga-aastase mĂĽĂĽgikonverentsi ajal – ja see edastati ettevõtte ametlikus ajaveebis.

Steven Sinofsky, Windowsi ja Windows Live’i divisjoni president, kasutas juhust ĂĽksikasjalikult, mida õppisime selle kuu alguses, kui hiiglane Redmond teatas, et Windows 8 käivitatakse “oktoobri lõpus”.

Sel ajal korporatsiooni Microsofti asepresident ja finantsjuht Tami Reller, kes avalikustas ettevõtte käivitamise prognoosi ettevõtte partnerite konverentsil. Nüüd antakse selle kuupäeva ametlik kinnitus.

See tarkvara jõudis turule 26. oktoobril ja on samal kuupäeval saadaval nii neile, kes ostavad uue Microsofti operatsioonisüsteemiga nullist varustatud uue arvuti, kui ka kasutajatele, kes soovivad Windows 7 uuele versioonile uuendada. vastutav.

Kuid Microsoft on juuni alguses välja kuulutatud programmi kaudu taganud ka selle, et kõigile klientidele, kes ostavad sellest kuupäevast Windows 7-ga arvuti, tagatakse võimalus uuele Windowsile üle minna hinnaga, mis on madalam kui kaupluses harjutatakse. .

IgaĂĽks, kes ostis kuni 31. jaanuarini 2013 ehtsa Windows 7-ga varustatud arvuti, saab Windows 8 kohe alla laadida, makstes tarkvara eest 14,99 eurot.

Acer otsustas kasutada kampaaniat oma uue Ultrabook-sarja reklaamimiseks ja teatas sel nädalal, et pakub klientidele tasuta värskendusi, kui valiksin oma valikusse ultraportable.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes