IDC sõnul on Windows 8-l vähe edu

Windows 8 ilmub oktoobri lõpus

See on kinnitatud. Windows 8 jõuab tarbijateni oktoobri lõpus, ütles Microsoft. Esitati veebruari lõpus Barcelonas toimuva mobiilse maailmakongressi ajal Consumer Preview versioonis, aasta lõpus on oodata uut väljaannet, kuid tootja ei ole veel kuupäeva määranud.

Täna on teada, et operatsioonisüsteemi lõplik versioon ilmus oktoobris ja kaks kuud varem, augustis, jõudis tarkvara tootjateni, et alustada seadmete lisamist tootmisprotsessi, paljastasid ettevõtte ametnikud Kanadas Torontos toimunud maailmapartnerite konverentsil.

Sama allika andmetel on tootja versioon – Release to Manufacturing – saadaval augusti esimesel nädalal. Tarkvaratagatise privileegidega äriklientidel on tootele juurdepääs ka augusti alguses.

Tarkvara uus versioon, mis on ümber kujundatud, et pakkuda kasutajatele sama kasutuskogemust mitme ekraanisuuruse ja seadmetüübi korral, on saadaval 109 keeles ja jõuab kogu maailmas 231 turule.

Esitluses paljastas Microsoft ka, et tänaseks on Windows 7 koopiaid müüdud 630 miljonit, mis teeb selle opsüsteemi versiooni ettevõtte ajaloo enim müüdud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira