Yahoo ja Facebook on esindatud maailma mõjukaimate nimekirjas

Nimekiri, mis on sel aastal jagatud viide rĂĽhma – pioneerid, liidrid, artistid, ikoonid ja titaanid -, sisaldab ka teisi tehnika valdkonnas tuntud nimesid, nagu Markus Persson ja Jens Bergensten, kes vastutavad Minecrafti mängude arendamise eest, või Kevin Systrom, Instagrami kaasasutaja ja tegevjuht.

Marissa Mayer kuulus pioneeride kategooriasse, Sheryl Sandberg ning Markus Persson ja Jens Bergensten esinesid Titansil.

Yahoo juhist kirjutas Eric Schmidt, Google’i ettevõte, kus Marissa varem töötas, et tunnustada tegevjuhti kui “ĂĽht säravamat ja andekamat liidrit, keda maailm on kunagi tundnud”.

Ajakirjanik ja feminist Gloria Steinemi ülesanne on kirjutada Sheryl Sandbergist, kes on olnud oluline sotsiaalvõrgustike kasvus ja edukuses, kuid kes on võtnud aktiivse rolli ka naiste kaitsmisel töömaailmas.

Lisaks Sam Yaganile, Matchile ja OKCupidile või Netflixi CCO-le Ted Sarandosele sisaldab see nimekiri palju rohkem nimesid mitmel viisil, mis on seotud tehnoloogiaga, kuid erinevatest valdkondadest, nagu Roya Mahboob ja Cristopher Fabian ning Erica Kochi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi